Lietuvos ekologinės problemos


Ekologines problemos lietuvoje. Ekologines problemos skaidres. Ekologijos problemos lietuvoje. Ekologines lietuvos problemos. Ekologinė tarša. Ekologijos problemos. Ekologines problemos vikipedija. Lietuvos ekologijos problemos. Aplinkosaugos problemos lietuvoje. Ekologine problema lietuvoje.

Įvadaspagrindinės ekologinės problemos. Oro tarša. Smogas. Šiltnamio efektas. Rūgštūs lietūs. Vandens tarša. Žemės tarša. Išvados. Literatūros sąrašas.

Žmonių populiacija auga kas minutę. Technologijos palengvinančios žmogaus darbą nuolatos tobulėja. Tačiau žmogus žemėje dirba bene visose srityse. O tai reiškia, kad jis išnaudoja beveik visus žemės resursus: orą, žemę, vandenį ir kt. Iki naujų technologijų "atėjimo į žemę" ekosistema išlaikė savo balansą. Dauguma kilusių problemų, susijusių su ekologijos klausimais, yra pagrinde dėl žmogaus kaltės. Peršasi nuomonė, jog reikėtų galutinai atsisakyti jų. Tačiau dabar jau pasidarė neįmanoma išsiversti be šiuolaikinių technologijų. Šiandien be technologinių sprendimų to padaryti yra tiesiog neįmanoma. Tokių pavyzdžiu gali būti daugybė ir klausimas yra ne tas, ar reikia šalinti technologijų pagalbą iš mūsų gyvenimo, o kaip sumažinti jų žalingą poveikį aplinkai. Dėja dažniausiai žmogus pasirenka pigiausią ir lengviausią būdą savo tikslui pasiekti. Čia nėra atskirai kaltų žmonių, kaltų dėl aplinkos taršos. Kalti visi mes, netgi tie, kas nėra gamyklos savininkas, ar neturi mašinos. Banaliausias pavyzdys: plaudami indus mes naudojame specialias priemones riebalams ir kt. Elementams nuplauti, kurių masinis panaudojimas teršia vandenį. Dažniausiai matome, kad kažkas yra negerai, bet mus tai tenkina, mes liekame abejingi, nesusimąstome apie pasekmes, kurios vėliau gali būti žalingos ir mums patiems. Tai yra dėl žmonių mentaliteto ir išsiauklėjimo.

  • Fizika Referatas
  • Microsoft Word 216 KB
  • 2012 m.
  • 14 puslapių (2112 žodžiai)
  • Mokykla
  • Xsandratx
  • Lietuvos ekologinės problemos
    10 - 1 balsai (-ų)
Lietuvos ekologinės problemos. (2012 m. Balandžio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/lietuvos-ekologines-problemos.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 08:37
×