Išteklių sekinimo ekologinės problemos


Ekologines problemos del kuriu naudojima. Ekologinės problemos pasaulyje susijusios su naudingųjų iškasenų gavyba. Ekologines problemos susijusios su naudinguju iskasenu gavyba vokietijoje. Ekologines problemos versle. Ekologinės problemos ir naudingų iškasenų gavyba. Skaidres apie vandens isteklius. Pasaulio ekologines problemos skaidres. Ekologijos problemos pasaulyje. Ekologines vokietijos problemos. Didziausia ekologine problema siais laikais.

Įvadas. Pagrindidinės ekologinės problemos. Miškų kirtimas. Gėlo vandens naudojimas bei jo sekinimas. Dirvožemio sekinimo ekologinės problemos. Naudingųjų iškasenų gavimo keliamos ekologinės problemos. Išvados. Literatūra.

Žmonija egzistuoja aplinkoje, su kuria tiesiogiai ir netiesiogiai santykiauja. Juk jau nuo senų laikų gamta yra paveikta žmogaus. Mūsų skaičius pasaulyje kasdien sparčiai auga, todėl be pramonės tiekiamos produkcijos, iškelių mūsų visuomenė šiais laikais negalėtų išgyventi. Ką mum reikia padaryti, tai pasinaudoti jais. Vienus reikia perdirbti, kad jie būtų tinkami vartojimui, kitiems galbūt reikia laiko, kad jie būtų naudingi, o kartais juos galima naudoti netgi iš karto. Šiais laikais išteklių naudojimas yra labai gausus ir nuolatos didėja. Atrodo, niekas nepaiso gamtos nustatytų taisyklių, tiesiog ima iš jos ką gali, bet grįžtamosios reakcijos nebūna.

Jau nuo XVIII amžiaus žmonės mokėjo tinkamai, savo reikmėms panaudoti žemės išteklius: dirvožemį, miškus, vandenį, naudingąsias iškasenas ir kitas naudingas gamtos dovanas. Nuo to laiko, kai visi ištekliai buvo pradėti naudoti nesaikingai, ir prasidėjo išteklių sekinimo ekologinės problemos.

Argi niekada nesusimąstėte dėl ko žemėje didėja CO^2 kiekis, kodėl šiltėja klimatas, tirpsta ledynai, nyksta gyvūnų ir augalų rūšys, mažėja gyvenamieji ir derlingi plotai? Tai vyksta tik dėl mūsų intesyvaus išteklių naudojimo. Šiame darbe pabandysiu išnagrinėti tokius išteklius, kurių sekinimas sukelia didžiausias ekologines problemos aktualiausias šiandien.

  • Microsoft Word 123 KB
  • 2013 m.
  • 12 puslapių (2608 žodžiai)
  • Gerda
  • Išteklių sekinimo ekologinės problemos
    10 - 3 balsai (-ų)
Išteklių sekinimo ekologinės problemos. (2013 m. Vasario 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/istekliu-sekinimo-ekologines-problemos.html Peržiūrėta 2019 m. Rugsėjo 20 d. 10:27
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema