Logistika Sanitex įmonėje


Sanitex logistika. Sanitex praktikos ataskaita. Bakalauro darbai apie logistika. Sandeliavimas ir logistika sanitex. Kursinis sanitex. Sanitex produkcijos apimtis. Sanitex darbas. Sanitex baze. Kursinia darbai apie uab sanitex. Logistikos paslaugos kursinis darbas.

Įvadas. Logistika. Logistikos esmė. Įmonės istorija. Įmonės logistika. Transportavimas ir siuntų pervežimas. Sandėliavimas. Ekspedijavimo paslaugos. „sanitex“ pagrindinės logistikos. Prisitaikymo sritys. Išvados. Literatūra.

Darbo tikslas: išanalizuoti mokslinę literatūrą ir „Sanitex“ įmonės istoriją bei veiklą.

Jau pats žodis logistika, reiškiantis skaičiaimo ir mąstymo meną, žaliavų bei gatavos produkcijos juidėjimui duotus neatsitiktinai. Optimaliai organizuoti žaliavų bei medžiagų srautus, jungiančius gamybos paruošimo, technologinio gamybos proceso ir gatavos produkcijos pristatymo etapus, racionaliai įvertinti ir optmalizuoti šiuose etapuose padarytas išlaidas yra savitas menas. Visus išvardytus etapus lydi informcijos srautas, be kurio negalima efektyviai valdyti logistinių procesų bei spręsti tam tikrų uždavinių. Suprantama, kad išvardytuose etapuose esama sunkumų, kurie šiuo atveju perkeliami į logistines problemas ir jų sprendimą. Nedalyvaujant logistikai, paprastai pateikiamos dalinės problemos ir daliniai jų sprendimai, bet nepateikiami bendrieji problemų matmenys. Klasikinis analitinis būdas, pagrįstas visos problemos suskaidymu į dalines problemas ir jų išsprendimu, pastarųjų vėl nesujungiant, gali tik labai ribotai paklusti integruotos logistikos reikalavimams. Kaip tik čia išryškėja tinkamų metodų ir technikos, kurių reikia kompleksinėms logistinėms užduotims optmizuoti, trūkumus. Todėl šiuo atveju racionaliau naudoti modeliavimą – pavaizduoti realios sistemos modelį ir norint suvokti veikimą, modeliuoti proceso eigą.

Logistikos uždavinių sprendimo sritis yra plati. Be operatyvinių uždavinių, logistika gali spręsi ir strateginius. Jų kompleksas yra svarbus perspektyviai. Tačiau starteginėms problemoms logistika gali būti neutrali arba jas reamti 1 paveikslu. Pavaizduoti keturi matricų laukeliai, kurie rodo logistikos poziciją strateginių uždavinių atžvilgiu.

  • Logistika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 21 KB
  • 2012 m.
  • 10 puslapių (1877 žodžiai)
  • Universitetas
  • Aida
  • Logistika Sanitex įmonėje
    10 - 1 balsai (-ų)
Logistika Sanitex įmonėje. (2012 m. Balandžio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/logistika-sanitex-imoneje.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 02:18
×