Lygiagretusis sinchroninės mašinos darbas su galingu tinklu


Lygiagretusis sinchroninės mašinos darbas su galingu tinklu. Lygiagretusis sinchroninės mašinos darbas su galingu tinklu. Savikontrolės klausimai. Išvados. Sujunkite darbo schemą ir sinchronizuokite sinchroninę mašiną.


4. Išmatuokite sinchroninės mašinos, dirbančios variklio režimu, sroves ir trims imamosios iš tinklo galios vertėms: P=0; P=1/3PN; P=2/3PN ir nubrėžkite V kreives . Pervedant sinchroninę mašiną į variklio režimą, reikia pirminį nuolatinės srovės variklį atjungti nuo maitinimo tinklo ir į jo inkaro grandinę įjungti apkrovos varžą, taip paverčiant jį generatoriumi. Matavimų rezultatus surašykite į 2 lentelę.

5. Panaudodami 3 ir 4 punktų bandymų rezultatus, generatoriaus ir variklio režimams apskaičiuokite ir tose pačiose koordinačių sistemose nubrėžkite priklausomybes trim atvejams: 1) cos(=1; 2) cos(=0,7 induktyvusis; 3) cos(=0,7 talpinis.

6. Panaudodami 3 ir 4 punktų bandymo rezultatus, generatoriaus ir variklio režimams nubrėžkite priklausomybes ,, kai cos(=1.

Sinchroninės mašinos induktorius sukamas pastoviu greičiu, kiekvienoje inkaro apvijos ritėje sužadina kintamąją įtampą. Jeigu visos inkaro ritės vienodos ir išdėstytos erdvėje kas 120 laipsnių, gaunama simetrinė vidiių įtampų sistema.

1. Generatoriaus vidinė įtampa turi būti lygi tinklo įtampai, o jų fazės sutapti.

2.Generatoriaus vidinės įtampos dažnis turi sutapti su tinklo įtampos dažniu.

  • Microsoft Word 320 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 5 puslapiai (721 žodžiai)
  • Universitetas
  • Karolis
  • Lygiagretusis sinchroninės mašinos darbas su galingu tinklu
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Lygiagretusis sinchroninės mašinos darbas su galingu tinklu. (2019 m.). https://www.mokslobaze.lt/lygiagretusis-sinchronines-masinos-darbas-su-galingu-tinklu.html Peržiūrėta 2025 m. Gegužės 22 d. 12:39
×
75 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo