Meilė rašinys


Rasiniai apie meile. Rasinys apie meile. Kas yra meile rasinys. Rašinys meilė. Meiles rasinys. Meile rasiniai. Rasiniai apie meile rasinys. Meiles rasiniai. Pastraipa apie meile. Rasinys meiles tema.

Pasak internetinės enciklopedijos „vikipedija“, meilė — tai žmogaus patyrimo dalis, pasireiškianti viena ar keliomis iš šių formų: prisirišimo, draugystės, artumo, potraukio, aistros ir dar daug kitų. Žmogus gali būti mylintis, kai jis kažką myli, arba mylimas — jį gali mylėti kitas žmogus. Šie abu faktoriai ir nulemia, ar žmogus laimingas, ar ne.

Pasak internetinės enciklopedijos vikipedija , meilė — tai žmogaus patyrimo dalis, pasireiškianti viena ar keliomis iš šių formų: prisirišimo, draugystės, artumo, potraukio, aistros ir dar daug kitų.

Dažniausias atvejis mūsų pasaulyje — mylintis ir mylimas žmogus. \/ deja, jis myli vieną žmogų, o jį myli visai kitas. Tokiu atveju asmuo patiria daug neigiamų jausmų, tarp kurių yra ir pyktis, ir nusivylimas tiek savimi, tiek visu pasauliu. Tada žmogus negali būti laimingas, nes slegiantys jausmai užgožia laimę. Taip jaučiasi pagrindinė spektaklio beatriče, bėk veikėja beatričė. Ji daug laiko praleidžia tarp trijų vaikinų, iš kurių vieną ji beviltiškai įsimylėjusi. Tas vaikinas, andrius, yra didžiausias stuobrys ir šunsnukis, tačiau beatričė vis vien jaučia jam šiltus jausmus. Kodėl ji tai jaučia? Priežastis paprasta: kaip liaudyje yra sakoma, širdžiai neįsakysi . Andrius visą laiką elgiasi su ja šiurkščiai.

  • Microsoft Word 5 KB
  • 2011 m.
  • 1 puslapis (524 žodžiai)
  • Mokykla
  • Lina
  • Meilė rašinys
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Meilė rašinys. (2011 m. Kovo 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/meile-rasinys.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 21 d. 07:15
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo