Mokestinės prievolės įvykdymo užtikrinimas bei teisinis reguliavimas skaidrės


Mokestinės prievolės įvykdymo užtikrinimas bei teisinis jo reguliavimas. Temos aktualumas mokesčiai sudaro didelę Valstybės biudžeto dalį. Įvadas. Ilgą laiką apmokestinimo principai buvo traktuojami tik kaip mokslinė kategorija. Apmokestinimo mokesčiais principų rūšys. Apmokestinimo principai yra pagrindinės nuostatos. Delspinigiai yra vienas iš prievolių įvykdymo užtikrinimo būdų ir įstatyme apibrėžiami kaip įstatymų. Delspinigiai. Turto areštas – nustatyta tvarka taikomas mokesčių mokėtojo nuosavybės teisės į turtą valdymo. Turto areštas. Hipoteka – esamo ar būsimo skolinio įsipareigojimo įvykdymą užtikrinantis nekilnojamojo daikto įkeitimas. Hipoteka arba įkeitimas. Garantija-sutikimas būti atsakingam už kito skolą arba sutarties vykdymą. Laidavimo arba garantijos pareikalavimas. Apmokestinimo mokesčiais principai- mokesčių taikymą pagrindžiančios ir jų ypatumus identifikuojančios charakteristikos. Išvados.

Apmokestinimo principai yra pagrindinės nuostatos, kuriomis vadovaujantis nustatoma valstybės mokesčių sistema ir įgyvendinamas mokesčių administravimas. APMOKESTINIMO PRINCIPAI: Mokesčių nustatymo tik įstatymu principas (MAĮ 3 straipsnis) Tarptautinių sutarčių viršenybės principas( MAĮ 5 straipsnis) Mokesčių sistemos (apmokestinimo) teisingumo principas Mokesčių mokėtojų lygybės principas Mokesčių visuotinio privalomumo principas( MAĮ 8 straipsnis) Apmokestinimo aiškumo principas ( MAĮ 9 straipsnis) Viešumo principas Mokesčių administravimo veiksmingumo principas Mokesčių administratoriaus ir mokesčių mokėtojo bendradarbiavimo principas.

  • MS PowerPoint 91 KB
  • 2016 m.
  • 10 puslapių (441 žodžiai)
  • Universitetas
  • G-uste
  • Mokestinės prievolės įvykdymo užtikrinimas bei teisinis reguliavimas skaidrės
    10 - 7 balsai (-ų)
Mokestinės prievolės įvykdymo užtikrinimas bei teisinis reguliavimas skaidrės. (2015 m. Balandžio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/mokestines-prievoles-ivykdymo-uztikrinimas-bei-teisinis-reguliavimas-skaidres.html Peržiūrėta 2019 m. Gegužės 19 d. 17:28
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!