Organizacinė sistema


Prekybos organizacine sistema. Uab ermitazas organizacine kultura. Ermitazas imone referatas. Apie bauhof kursinis darbas. "uab ermitazas". Kursinis apie bauhof. Ermitazas didmenine mazmenine prekyba kursinis. Bakalauriniai darbai organizacinis klimatas. Organizacinis klimatas. X imones valdymo struktura skaidres.

Įvadas. Uab x veiklos aprašymas. Įmonės organizacinė valdymo struktūra. Organizacijos aplinka. Organizacijos socialinė atsakomybė. Kontrolė. Organizacijos kultūra. Išvados. Literatūros sąrašas.

TIKSLAS: Išanalizuoti UAB X valdymo sistemos ypatumus.

UAB X veiklą pradėjo 1993m birželio 1d. ir neilgai trukus ne tik stabiliai įsitvirtino rinkoje, bet ir ėmė aktyviai plėstis.

UAB X užsiima didmenine ir mažmenine prekyba vidaus ir lauko dažais, betono piedais, lakais, skiedikliais. Įmonė importuoja užsienio gamintojų produkciją, t.p. prekiauja Lietuvos kompanijų prekėmis.

Šiuo metu bendrovė yra sukūrusi tvirtą visą šalį apimantį prekybos tinklą: trys didmeninės prekybos padaliniai – Telšiuose, Panevėžyje, Vilniuje ir šeši mažmeninės prekybos centrai, pavadinimu “Spalva” – Telšiuose, Palangoje, Plungėje, Šiauliuose, Kaune, Vilniuje.

Bendrovė savo ilgametės patirties dėka gali didžiuotis gausiu pirkėjų skaičiumi, plačiu prekių asortimentu bei kokybiška produkcija.

Įmonės klientai yra ir mažos kaimo krautuvėlės, ir tokie prekybos gigantai, kaip “Ermitažas”, “Makveža” , “Bauhof” , “Bikuvos pekyba”.

Kokybišką produkciją ir gausų asortimentą garantuoja bendradarbiavimas su tokių garsių prekinių ženklų atstovais ir gamintojais kaip “Sadolin”, “RYLK”, “Henkel”, “Biolar”, “Vincent”, “Colorlac”.

Tačiau UAB X susiduria ir su tam tikrais sunkumais. Savo pasirintoje rinkoje įmonė retai būna viena. Paprastai tų pačių pirkėjų poreikiais rūpinasi bei siekia juos patenkinti ir kitos įmonės. Todėl tarp įmonių vyksta nuolati nuolatinės varžybos, konkurencija. Pagrindiniai bendrovės varžovai: “Senukai”, G. Vincevičiaus įmonė, “Savingė”.

UAB X nemažai sunkumų patyrė dėl pablogėjusios ekonominės būklės šalyje ir pasaulyje. Statybos pramonė patyrė didžiulį nuosmūkį, tai neabejotinai palietė ir dažais bei statybinėmis medžiagomis prekiaujančias organizacijas.

  • Vadyba Referatas
  • Microsoft Word 34 KB
  • 2012 m.
  • 10 puslapių (1586 žodžiai)
  • Inesa
  • Organizacinė sistema
    10 - 1 balsai (-ų)
Organizacinė sistema. (2012 m. Gegužės 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/organizacine-sistema.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 12:54
×