Pagyvenusių ir senų žmonių slauga praktikos ataskaita


Slauga namuose senu zmoniu kursinis darbas. Praktikos dienorastis slaugos.

Praktikos dienoraštis refleksija. Išvados. Žinios apie pacientą. Gyvybinių veiklų pirminis įvertinimas. Slaugos planas. Literatūra. Praktikos pristatymo tezės.

Mano atlikta praktika radioterapijos skyriuje man iš tikro labai patiko. Nes vienas iš didesnių pliusų, kad skyrių gerai žinau, žinau viską kaip kas turi būti. Nereikėjo kaip kitoms priprasti prie skyriaus, aplinkos, personalo. Visos slaugytojos noriai man pataria, padeda, paaiškina kas man neaišku, kas man įdomu. Per šią praktiką manau tikrai gavau reikiamos praktikos, tiek su senyvo amžiaus žmonėmis, tiek ir su normalaus amžiaus žmonėmis. Ši praktika man ilgam ištiks atmintyje, nes iš tikro paliko tik gerus prisiminimus. Atvirai sakant nebuvo nieko kas man nepatiktų, visi šiltai priėmė. Kaip ir visur visko pasitaiko, bet nesureikšminu to, nes jai pasako kokią pastabą vadinasi reikėjo. Esu patenkinta praktika. Tačiau ar norėčiau ateityje dirbti su pagyvenusiais žmonėmis dar pagalvočiau.

  • Microsoft Word 18 KB
  • 2015 m.
  • 12 puslapių (1671 žodžiai)
  • Kolegija
  • Monika
  • Pagyvenusių ir senų žmonių slauga praktikos ataskaita
    10 - 1 balsai (-ų)
Pagyvenusių ir senų žmonių slauga praktikos ataskaita. (2013 m. Lapkričio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/pagyvenusiu-ir-senu-zmoniu-slauga-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 31 d. 19:22
×
110 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo