Pamokos planas: Gražinos paveikslas A. Mickevičiaus poemoje „Gražina“ (2)


Pamokos planas: Gražinos paveikslas A. Mickevičiaus poemoje „Gražina“ (2) Adomas Mickevičius –. epochos rašytojas. Keliaudamas po platųjį pasaulį parašė daug kūrinių. Gražina kunigaikščio. žmona. Ji išlaikė savo nuostabų grožį, nors jau buvo nebe pirmos jaunystės. Rašytojas idealizuodamas Gražiną išryškina šiek tiek neįprastą moteriškumo sampratą Tikra moteris turi savyje jungti mergaitės žavesį, subrendusios moters išmintį, proto galią ir vyro jėgą bei drąsą Kaip matote, Mickevičiui labiau rūpi vidinis šios moters pasaulis. Kunigaikštienės didvyriškas poelgis mūšyje – begalinės meilės savo vyrui ir tėvynei išraiška. Gražina yra tikrai neeilinė asmenybė, ji ne tik stipri, narsi, jautri, mylinti vyrą, bet ir išmintinga moteris, tokių tikrai reta.


3. Sukurti 2 akrostichus, kurie atskleistų pagrindinio veikėjo charakterio bruožus ir elgesį. Sukurtą kūrinėlį padeklamuoti ar padainuoti. Pavyzdžiui, priedas Nr. 6.

Mokiniai vertina pristatymus išdalintuose lapuose (priedas nr. 3). Namų darbas: Parašyti Gražinai laišką, kuriame reikia paaiškinti, kokiomis savybėmis ji jus sužavėjo (200-250 žodžių). Atsiųsti mokytojai į edmodo aplinką.

Paaiškinti 3 poelgiai. Paaiškinti 2 poelgiai. Paaiškintas 1 poelgis.Kalba apie kitus dalykus.

  • Microsoft Word 87 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 6 puslapiai (898 žodžiai)
  • Mokykla
  • Sandra
  • Pamokos planas: Gražinos paveikslas A. Mickevičiaus poemoje „Gražina“ (2)
    9.5 - 2 balsai (-ų)
Pamokos planas: Gražinos paveikslas A. Mickevičiaus poemoje „Gražina“ (2). (2017 m. Lapkričio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/pamokos-planas-grazinos-paveikslas-a-mickeviciaus-poemoje-grazina-2.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 22 d. 03:59
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo