Pasirengimas viešajai kalbai


Pasirengimas viešajai kalbai. Pasirengimas viešajai kalbai. Vardas, pavardė. Tema. Potemė. Problema. Pagrindinė mintis. Kalbos dalys. Pastraipų struktūra teiginiai, argumentai, išvados. Šaltiniai. Įžanga. Dėstymas. Teiginys. Apibendrinimas.

Teiginiai: 1. Kelionių dokumentika gali mus sudominti, kokią pasaulio vietą pamatyti ateityje.

2. Biografinė dokumentika sudomina pasakodama apie mūsų šalies įžymybes, į kurias mes turėtumėme lygiuotis.

3. Socialinė dokumentika mus sudomina ir leidžia geriau pažinti žmones, kurie yra kitokie negu mes.

Temos ribų ir kalbos krypties nurodymas

Kalbėsiu apie penkis lietuviškus dokumentinius filmus ir apie vieną dokumentinį laidų ciklą, bandysiu įrodyti, kodėl jie galėtų būti įdomūs šiuolaikiniam jaunimui.

1.Teiginys: Kelionių dokumentika gali mus sudominti, kokią pasaulio vietą pamatyti ateityje.

Argumentai:1)M. Greičiuvienės „Filipinai... Didysis tolimųjų rytų pasaulis“. Ekspedicija po nuostabaus grožio Filipinų salas.

2) M. Starkaus ir V. Radzevičiaus dokumentinis laidų ciklas „Su buda per džiungles“. Du vyrai senais ir vos beriedančiais automobiliais keliauja per Tailandą, Laosą, Vietnamą ir Kambodžą.

Dalinė išvada: Filmų apie keliones yra daugybė, tad net ir pats niūriausias ir mažiausiai besidomintis jaunuolis supras, kad jis nori pamatyti ir geriau pažinti pasaulį.

  • Lietuvių kalba Namų darbas
  • Microsoft Word 11 KB
  • 2015 m.
  • 2 puslapiai (466 žodžiai)
  • Ugnius
  • Pasirengimas viešajai kalbai
    10 - 5 balsai (-ų)
Pasirengimas viešajai kalbai. (2015 m. Vasario 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/pasirengimas-viesajai-kalbai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 02:59
×