Pinigų raida


Pinigu evoliucija. Pinigu kilme ir raida. Pinigu raida rusijoje. Pinigu evoliucija ir siuolaikiniai pinigai. Prekiniai pinigai. Pinigai.pinigu raidos istorija. Pinigu raida interpretacija.

Turinis. Įvadas. Pinigų samprata. Pinigų kilmės teorijos. Pirmieji pinigai. Pirmosios atsiskaitymo priemonės lietuvoje. Popieriniai pinigai. Popieriniai pinigai lietuvoje. Banko pinigai. Kredito kortelės. Netikri pinigai. Aukso standartas. Euras. Išvados. Literatūra. Priedai.

Turbut neatsirastų nei vieno žmogaus, kuris galėtų teigti, kad nežino, kas tai yra pinigai. Bet vargu, ar daug kas galėtų pasakyti tikslų pinigų apibrežimą, kadangi pinigai žmonijos istorijoje nuolat keitė pavidalą. Piniginių vienetų evoliucijoje galima išskirti kieletą etapų, priklausomai nuo jų išvaizdos ir funkcionavimo principų. Reikėtų paminėti prekinius pinigus, kurie išsivystimo etapuose keitė savo pavidalą. Monetos į popierinius pinigus, o poperiniai į elektroniunius, bet viena bendrą bruoža visi pasaulio pinigai vis dėl to turi. Tai skaičius. Sunku įsivaizduoti kaip pinigai toliau gali vistytis, bet tai neišvengiama.

Darbo problema: Pinigai nuolat keičia pavidalą ir neturi pastovios formos

Tikslas: Parodyti kaip ir kodėl keitėsi pinigai

Uždaviniai:

1. Pateikti pinigų rūšių apibrėžimus

2. Atskleisti pinigų rūšių skirtumus

  • Ekonomika Referatas
  • Microsoft Word 1005 KB
  • 2012 m.
  • 19 puslapių (4138 žodžiai)
  • Valdemar
  • Pinigų raida
    10 - 1 balsai (-ų)
Pinigų raida. (2012 m. Lapkričio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/pinigu-raida.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 01:26
×