Plaukiojimo praktikos ataskaita laive


Įvadas. Samprata apie laivą, jo sandarą ir įrangą. Laivo tipas, jo istorija, pastatymo metai, šalis (gamykla), kurioje pastatytas, paskirtis, plaukiojimo rajonas, talpa, pagrindiniai laivo išmatavimai ilgis, plotis, aukštis, grimzlė, bendras laivo eskizas. Laivo duomenys. Laivo švartavimo įranga. Laivo inkaravimo ir vilkimo įranga. Laivo krovos įranga. Laivo gelbejimosi įranga. Laivo atstatų išdėstymas. Laivo vairavimo įranga. Darbo ir priešgaistrinė sauga laive. Švartavimo darbų saugumo priemonės. Saugumo priemonės kraunant laivą. Saugumo priemonės traukiant inkarą. Laive atliekamų takelažinių darbų saugumo priemonės. Laivo plūdrumas stovumas. Laivo sistemos. Balastinė, diferentavimo, krenavimo sistemos. Nusausinimo sistema,perpilimo ir išpylimo sistemos. Buitinio vandens sistema. Nutekamųjų vandenų sistemos. Vedinimo, šildymo ir kondencavimo sistemos. Laivo prižiūra. Laivo korpuso, denių, antstatų priežiura. Laivo triumų valymas. Laivo triumų dangčių, hermetiškų durų, iliuminatorių liukų, dangtelių priežiūra. Dažymo darbai laive. Kova su griaužikais ir kitais parazitais. Kova už laivo gyvibingumą. Avarinis laivo aprūpinimas, sudėtinės dalys ir išdėstymas laive. Priešgaisrinis inventorius. Stacionarinėsgaisro gesinimo sistemos ir jų išdėstymas laive. Laivo valdymas ir laivavedybos pagrindai. Laivo kelio žymejimas jūrlapyje. Jūrlapių, naudotu reiso metu, numeriai. Jūrinių ir kranto budejimo organizavimas. Laivo švartavimasis. Laivo vietos nustatymas. Vairininko pareigos priimant ir perduodant budėjimą. Anglų kalba. Vairininko pareigos eigos metu, priimant ir perduodant budėjimą laivui plaukiant. Komandos vairininkui lietuvių ir anglų kalbomis. Išvados. Literatūra.

Atlikau praktiką ,, FRIO BALTASAR“ laive.

Praktikos metu norėjau įgyvendinti šiuos tikslus :

1.Įgyti patirties visoje laivo veikloje,

2.Patikrinti ir palyginti paskaitose ir pratybose įgytas žinias su kasdienine laivo praktika,

3.Įtvirtinti ir išplėsti teorines bei praktines žinias,

4.Sužinoti kuo daugiau apie laivo kontrukciją, laive esančius prietaisus, kaip elgiamasi avaringose situacijose, kaip bendrauti su kita kalba kalbančiais įgulos nariais.

5.Ruoštis būsimosioms pareigoms laive.

  • Laivyba Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 6421 KB
  • 2014 m.
  • 44 puslapiai (6202 žodžiai)
  • Mokykla
  • Opacirik
  • Plaukiojimo praktikos ataskaita laive
    10 - 2 balsai (-ų)
Plaukiojimo praktikos ataskaita laive. (2014 m. Spalio 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/plaukiojimo-praktikos-ataskaita-laive.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 12:23
×