Ilgosios plaukiojimo praktikos ataskaita


Plaukiojimo cenzas. Plaukiojimo ataskaita. Frio gaspar praktika. Plaukiojimo praktika. Plaukiojimo ataskaitos išvados. Jurines plaukiojimo praktikos ivadas. Plaukiojimo cenzo forma. Plaukiojimo praktikos i programa. Plaukiojimo praktikos ataskaita frio. Praktikos metu atlikti darbai.

Laivų energetinių įrenginių eksploatacijos specialybės IV kurso ilgosios plaukiojimo praktikos ataskaita. Įvadas. Kompanija “Westminster Boskalis” ir jos projektai. Laivas Žemsiurbė “W. D. Fairway”. Laivo aptarnaujančio personalo valdymo struktūra. Laivo jėgainė. Laivo propulsinė įranga. Laivo vairavimo įranga. Pagalbiniai laivo mechanizmai. Žemės siurbimo ir iškrovimo įranga. Praktikos metu atlikti darbai. Išvados apie praktika.

Studijuojant klaipėdos universiteto jūreivystės institute, baigus ketvirtajį kursą ir įgijus bakalauro laipsnį, studentams yra suteikiama galimybė įtvirtinti studijų metu įgytas žinias praktikos metu. Yra numatyta mėnesių plaukiojimo praktika, kurios metu taip pat renkamas plaukiojimo cenzas reikalingas budinčiojo laivų mechaniko pažymėjimui įgyti. Studentai laisvai pasirenka kompanijas, kuriose nori atlikti šią praktiką, sutvirtinti savo žinias, o po to galbūt gerai užsirekomendavus ir grįžti į tą pačią kompanija dirbti ir siekti karjeros. Aš norėdamas pagilinti savo anglų kalbos boskalis tai viena didžiausių pasaulyje jūrinės kasybos kompanijų, savo registracijoje turinti net apie 40 žemsiurbių, apie 50 kietą gruntą ardančių žemsiurbių, apie 40 įvairių specialios paskirties laivų, per 100 baržų ir da šis laivas pastatytas 1997 metais, olandijoje velromo laivų statykloje heusdene ir priregistruotas papendrechto uoste.

Po to 2003 metais laivas buvo prailgintas sembawang laivų statykloje, singapūre. Laivo jutas prailgintas beveik metrais, ir 50 metrų prailgintas korpusas tarp krovinio triumų ir, siekiant neprarasti laivo greičio išsaugant tuos pačius eigos variklius, laivapriekyjšį didžiausią tokio tipo laivą pasaulyje varo du pagrindiniai eigos varikliai wartsila 12v46c . Tai 12 cilindrų v- formos keturtakčiai varikliai su turbo pripūtimu ir tarpiniu oro aušinimu. Variklis išvysto 12600 kw galingumą. Kadangi variklis pritaikytas dirbti pagal apkrovos charakteristiką jo nominalūs apsisukimai yra 500 aps/min. Cilindro skersmuo ir stūmoklio eiga – 460/580 mm, vieno cilindro darbinis tūris 96,4 l. Dujų apykaitą cilindre užtikrina po du įsiurbimo ir po du išmetimo vožtuvus. Taip pat kiekvienas cilindras aprūpintas individualiu aukšto slėgio kuro siurbliu bei dviem- pagrindiniu bei pagalbi

  • Microsoft Word 1093 KB
  • 2012 m.
  • 9 puslapiai (586 žodžiai)
  • Universitetas
  • Rita
  • Ilgosios plaukiojimo praktikos ataskaita
    10 - 1 balsai (-ų)
Ilgosios plaukiojimo praktikos ataskaita. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/ilgosios-plaukiojimo-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 02 d. 09:21
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo