Laivas Havhelt. Praktikos ataskaita


Praktikos ataskaita laive. Praktikos ataskaita pavyzdys. Laivu vairavimo sistemos. Laivo vairavimo iranga. Plaukiojimo praktikos ataskaita. Praktikos ataskaita laivo. Laivo veleno ivores. Laivo velenu bandymai. Siurblys-purkstukas referatas.

Laivų remonto įmonės „garant“ struktūra ir valdymas. Bendrovės tikslai. Laivas „havhelt“. Pagrindines laivo charakteristikos. Laivo dyzelių charakteristikos. Laivo eigos variklio tipas. Tepimo sistemos paruošimas paleidžiant variklį. Variklio karteris. Variklio blokas. Cilindrų įvorės. Cilindro galva. Stūmuoklis. Stūmoklio pirštas. Švaistiklis. Alkūninis velenas. Filtrai. Separatoriai. Aukšto slėgio kuro siurbliai. Purkštukai. Pagalbinis variklis. Garo katilai. Velenų linija. Veleno linijos paruošimas variklio paleidimui. Denio mechanizmai. Vairavimo įrenginys. Pagrindinės laivo sistemos. Aplinkosauga. Laivų mechanizmų remontas. Darbų sauga.

Bendrovė kurioje atlikau praktika yra garant ship repairing company , kuri susikūrė 1990 metais, klaipėdoje. Ją sudarė patyrusių specialistų grupė. Auganti bendrovė įsipareigojo kokybės ir stabilumo vertybes ir prisiėmė ambicingą tikslą, tapti kokybės garantu savo klientams ir verslo partneriams. Bendrovėje buvo visiškai integruota kokybės kontrolės sistema ir aplinkosaugos vadybos sistemos, suteiktas iso 9001 ir iso 14001 sertifikatai. garant kompanija skiria ypatingą dėmesį profesinio mokymui ir švietimui kiekvienam savo personalo nariui. Įgūdžius ir profesinę kvalifikaciją kompanijos specialistai yra nuolat atnaujinami per specializuotus mokymus. Šiuolaikinės gamybos patalpos yra aprūpintos visa reikalinga gamybos įranga, taip pat ir tekinimo ir gręžimo nuolat gerinti paslaugų kokybę, naudojant kokybės vadybos sistemas ir aplinkos apsaugos valdymo sistemos veiksmingumą.

Užkirsti kelią aplinkos taršai, tai aplinkosaugos aspektų stebėsenos paslauga, laikantis teisinių dokumentų, racionalaus ir ekonomiško naudojimo gamtinių ir energetinių išteklių reikalužtikrinti gamybos efektyvumo didinimą grindžiama techninės renovacijos ir kelti darbuotojų įgūdžių lygį.

Užtikrinti, kad finansinės išlaidos mažetų, taikant energijos taupymo ir aplinką tausojančias technologijas.

Tikrinimo, taisymo ir bandymai bus atliekami laikantis solas konvencijos iii 20,11 ir msc. 1/circ.

Mūsų kvalifikuoti inžinieriai ir technikai yra prieinami 24 valandas per parą, laivo pastatymo vieta ir nuleidimo i vandenį data: 1977; sterkoder, m/v a/s ; krdiesel b & w alpha‘‘ 12 u 281 mo, 2118 kw / 2880 hvariklio paleidimui būtina pasiruošti kruopščiai laikytis nuoseklumo, kurį numato variklio eksploatacijos instrukcija. Iš praktikos yra žinoma, kad dažniausiai avarijos įvyksta variklio paleidimo metu. Pagrindinė avarijos priežastis – neteisingas pasiruošimas variklio paleidimui. Po ilgo stovėjimo arba remonto atliekama iper purkštuvų angas arba specialius liukus apžiūrėti vidines cilindrų ertmes ir įsitikinti, kad ant stūmoklio galvučių nėra pašalinių daiktų, kuro ir vandens. Apžiūrėti taip pat priklauso išmetimo ir prapūtimo angas, o vėliau, prasukant variklį ir stūmoklinius žiedus. Po to patikriname švaistiklinių varžtų, inkarinių ryšių, fundamento varžtų, rėminių guolių smeigių ir tt. Užveržimą veržlėmis ir jų vielokaiščiavimą. Laužtuvėlio pagalba įsitikiname ar vožtuvai yra paslankus ir sandariai suleisti.

  • Laivyba Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 2241 KB
  • 2010 m.
  • 24 puslapiai (4419 žodžiai)
  • Profesinė mokykla
  • Tomas
  • Laivas Havhelt. Praktikos ataskaita
    10 - 1 balsai (-ų)
Laivas Havhelt. Praktikos ataskaita. (2010 m. Lapkričio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/laivas-havhelt-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 10:02
×