Gamybinės praktikos ataskaita


Trumpa studento praktikos charakteristika. Gamybinės praktikos ataskaitos pavyzdys. Gamybine praktika ataskaita. Praktikos ataskaita valgykloje. Gamybine praktikos ataskaita. Gamybos praktikos ataskaita. Gamybinės praktikos charakteristika. Gelezinkeliai gamybines praktikos ataskaita. Studento charakteristika praktikos metu. Gamybinės praktikos ataskaita kursinis.

Gamybinės praktikos ataskaita. Biržų akcinės pieno bendrovės filialo “Kauno sūrinė” įkūrimo ir veiklos trumpa charakteristika. Ekonominiai santykiai. Ūkinės veiklos kryptys ir specializacija. Ekonominiai (gamybiniai) ištekliai ir jų naudojimo efektas ir efektyvumas. Apibendrinimas.

Biržų akcinės pieno bendrovės filialo Kauno sūrinė įkūrimo ir veiklos trumpa charakteristika1970 metais Kaune buvo įkurta vsspmti (visasajunginio sviesto ir sūrio pramonės mokslinio tyrimo instituto) Lietuvos filialo eksperimentinė gamykla, kuri buvo biržų akcinės pieno bendrovės (toliau bapb) filialo Kauno sūrinė pati pradžia. Nuo 1989 metų ši gamykla vadinosi Lietuvos maisto instituto bandomoji gamykla. Tada ši gamykla gamino fermentinius sūrius, sviestą, nenugriebto pieno produktus, cheminius reagentus ir mitybines terpes maisto produktų kontrolės bei kitoms laboratorijoms. 1994 04 07 ši gamykla buvo privatizuota ir pavadinta – akcine bendrove Kauno sūrinė . Kauno sūrinėje buvo gaminami lygiai tokie patys produktai kaip ir anksčiau buvusioje Lietuvos maisto instituto bandomojoje gamykloje.

1997 12 29 akcinė bendrovė Kauno sūrinė buvo reorganizuota į bapb filialą Kauno sūrinė . Bapb daug investavo į šią sūrinę, ir po rekonstrukcijos ši sūrinė gamina tik fermentinį sūrį ir kazeiną. Vykstant rekonstrukcijai 1998 metų antrą pusmetį buvo sustojusi gamyba ir realizacija, todėl šiame darbe yra pabapb filialo Kauno sūrinė valdymo aukščiausiame lygmenyje yra direktorius. Jis kaip ir vyriausia finansistė yra tiesiogiai pavaldus bapb administracijos vadovui.

žemesniame už direktorių lygmenyje yra jam tiesiogiai pavaldūs šie darbininkai – tai sekretorė mašininkė, komercijos skyriaus viršininkė, ekonomistas, vyriausias inžinierius, darbo saugos inžinierius, vyriausia finansistė, inžinierė technologė, gamybos vedėjas, laboratorijos vedėja ir firminių parduotuvių ir valgyklos vedėja. Komercijos skyriaus viršininkei yra pavaldūs – vadybininkas, tiekėjas, pagalbinių medžiagų ir žaliavų sandėlininkėinžinieriui, ir gatavos produkcijos sandėlininkė, kuriai pavaldūs yra sandėlininkas ir užsakymų priėmėja. Vyriausiajam inžinieriui taip pat yra pavaldūs energetikos – statybos inžinierius , inžinierius mechanikas, autotransporto inžinierius ir šaldymo ūkio inžinierius. Vyriausiajai finansistei yra pavaldi buhalterija ir vyr. Finansistės pavaduotoja personalo apskaitininkė. Gamybos vedėjui yra pavaldūs gamybos kadangi bapb filialas Kauno sūrinė egzistuoja dar nesenai tai dar nieko labai svarbaus nepasiekė. Tačiau galime apžvelgti paskutinių trijų metų gamybos apimtis pagal skirtingus produktus. Kadangi bapb filialas Kauno sūrin kaip matome iš 1-os lentelės, didžiausia gamybos apimtis buvo 1997 metais. Kadangi 1998 metų antrą pusmetį produkcija nebuvo gaminama, tai šių metų gamybos apimtys mažiausios.

  • Microsoft Word 510 KB
  • 2010 m.
  • 28 puslapiai (6578 žodžiai)
  • Universitetas
  • Žymantas
  • Gamybinės praktikos ataskaita
    9 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Gamybinės praktikos ataskaita. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/gamybines-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2021 m. Birželio 14 d. 08:29
×
43 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo