Pranešimas spaudai


Organizacija ir jos  komunikacija. Tyrimas organizacijoje. Pasirinkta naujiena įvykis tema pranešimui spaudai. Pranešimo spaudai parengimas.

Organizacija ir jos komunikacija. Kodėl namų darbui pasirinkote būtent šią organizaciją? Trumpai pristatykite organizacijos veiklos kryptis, tikslus, tikslines auditorijas ir pagrindinius komunikavimo su jomis būdus (tradicinius ir interaktyviuosius). Kokius tikslus komunikacijos srityje organizacija kelia? Kas yra atsakingas už organizacijos komunikaciją su auditorijomis? Kaip dažnai ir kokiomis viešųjų ryšių priemonėmis su jomis bendraujama? Ar ši komunikacija dažniau vyksta žiniasklaidos, ar pačios organizacijos iniciatyva? Kaip vertinate organizacijos komunikaciją/komunikacijos plėtros galimybes?

Namų darbui pasirinkau būtent šią organizaciją, nes pati esu sporto klubo „Fankas“ narė. Žinau apie visus organizuojamus klubo renginius ir laisvai bendrauju su sporto klubo „Fankas“ direktore Elena Grebliauskiene, kuri suteikė papildomos informacijos apie svečio apsilankymą.

Organizacijos veiklos kryptys yra aerobika, treniruokliai, boksas ir joga. Treneriai esant pageidavimui kiekvienam klubo nariui sudaro treniravimosi ir galimo vartoti maisto planą.

„Fanko“ tikslas – kiekvienam atėjusiam naujam nariui padėti įgyvendinti jo svajones ir lūkesčius susijusius su sportu (sumažinti riebalinį audinį, padidinti raumenų tonusą, sustiprinti sveikatą ar tiesiog atsipalaiduoti ir gerai praleisti laiką).

  • Microsoft Word 14 KB
  • 2015 m.
  • 3 puslapiai (757 žodžiai)
  • Universitetas
  • Erdvilė
  • Pranešimas spaudai
    10 - 10 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Pranešimas spaudai. (2015 m. Kovo 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/pranesimas-spaudai.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 06 d. 00:22
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo