Referatas apie tarptautinę prekybą


Tarptautinė prekyba referatas. Tarptautine prekyba ir prekybos politika. Tarptautine ekonomika referatu temos. Tarptautine prekyba kursinis. Lietuvos tarptautine prekyba referatas. Prekyba tarptautinė-kursiniai darbai skaidrės pav.. Lietuvos tarptautine prekyba kursinis. Tarptautinė prekyba kalbėjimas. Kaip atsirado tarptautine rinkodara.

Įvadas. Tarptautinės prekybos samprata. Tarptautinės prekybos politikos formos. Laisvoji prekyba. Protekcionizmas. Dempingas. Embargas. Tarptautinės prekybos privalūmai ir trūkumai. Išvados.

Plečiantis pasaulyje ekonomikai ir jos santykiams tarp įvairių valstybių, atsirado tarptautinė prekyba. Tarptautinė prekyba sudaro galimybes plėtoti gamybą ir panaudoti šalių ekonominius išteklius. Taip jau susiklostė, kad kiekviena šalis gamina tas prekes, kurias apsimoka gaminti. Lemiamasis veiksnys – ne našumas gaminti kiekvieną prekę, o kainos santykiai šalyje prieš prasidedant prekybai. Kad tarptautinė prekyba būtų pelninga tereikia, kad vienoje gamybos srityje našumas būtų didesnis negu kitose. Šiam pokyčiui didelės įtakos turėjo Vakarų šalys. Tarptautiniai mainai buvo skatinami griaunant muitų barjerus ir kitas kliūtis.

Šio darbo tikslas supažindinti su tarpatautinės prekybos samprata, apžvelgti tarptautinės prekybos politines formas, palyginti tarptautinės prekybos privalūmus ir trukūmus.

  • Microsoft Word 110 KB
  • 2013 m.
  • 7 puslapiai (579 žodžiai)
  • Kolegija
  • Vismantas
  • Referatas apie tarptautinę prekybą
    10 - 1 balsai (-ų)
Referatas apie tarptautinę prekybą. (2013 m. Sausio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/referatas-apie-tarptautine-prekyba.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 30 d. 08:01
×
109 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo