Renginių organizavimo praktika UAB „MapaHolding”


Praktika UAB „MapaHolding” renginių organizavimo praktika. Turinys. Įvadas. Apie įmonę. Įmonės „Extreme Delight“ renginiai. Įmonės struktūra. Įvaizdis ir komunikacija. Įmonės simbolika. Vidinė komunikacija. Išorinė komunikacija. Praktika. Uždaviniai praktikoje. Praktikos dienoraštis. Išvados ir pasiūlymai. Informaciniai šaltiniai. Priedai.


Įgyti praktinio darbo įgūdžius, gebėti panaudoti teorines žinias praktiniame darbe.

Susipažinti su įmonės organizacine valdymo struktūra, veiklos sričių planavimą, personalo skatinimo priemones

Įgyti patirties renginiuose, besąlygiškai įsiklausant į kliento poreikius ir norus.

Išsikėlęs šiuos uždavinius-tikslus bandžiau pritaikyti kūrybinius sprendimus ir savo sugalvotas idėjas rinkoje. Didinti ir skatinti pardavimų kiekį taikant universitete įgytas studijų metu reklamos pagrindų ir medijų politikos taikomąsias žinias. Atsižvelgdamas į kolegų pastabas ir kritiką vertinti savo ir kitų darbus tam kad būtų pasiekiami aukštai išsikelti uždaviniai. Dirbti ir sisteminti tokius dalykus kurie sukuria gerą komunikaciją, tinkamas užduočių parinkimas ir jų vykdymas, lavinti koordinavimo, darbą grupėje principus. Taigi norėdamas įgyvendinti savo šiuos tikslus, turėjau gavęs parengtą planą rasti lektorių, pranešėjų, tinkamų sodybų renginiams išsinuomoti, pramogines paslaugas teikiančias grupių ar asmenų bazę, pasiūlyti savo idėjas, sukurti naują formatą renginiui pagyvinti , tuo pačiu jį pristatyti savo kolegoms įvertinimui ir pakritikavimui, tuo pačiu įvertinti savo kolegų pasiūlytas veiklas, projektus.

UAB „Mapa Holding“ „Extreme Delight“ yra jaunų profesionalų komanda ir įmonė teikianti renginių organizavimo paslaugas. Nors rinkoje yra keli konkurentai, tačiau nuo renginių vadybos kaip atskiros susiformavimo nesame atsilikę daug, nuolatos šioje srityje dirbama taip, kad lygis įmonės išliktų aukštumose. Pati sritis kaip renginių vadyba Lietuvoje iš ties yra jauna ir vis labiau joje atsiranda jaunų ir ambicingų renginių organizavimo įmonių. Įkurta prieš šešerius, direktoriaus Manto Palioko renginių organizavimo įmonė. Visa veikla prasidėjo nuo verslo centro atidarymo renginio, šiuo metu įmonė siūlo virš 20 pagrindinių, įprastų, nusistovėjusių paketų renginiams organizuoti ir kitų begalę parengiamų scenarijų pagal susitarimus. Dažniausiai paslaugos orientuojamos į:

Esant pageidavimui įmonė filmuoja, montuoja, apdoroja reklaminius renginio video klipus

Rengia išskirtinus ekstremalaus pobūdžio renginius, paliekančius tik teigiamas ir neišdildomas emocijas:

Visos paslaugos atitinkamai kainuoja, priklauso nuo to kokią pramogą klientas pasirenka. Pavedę šį darbą profesionalams klientai gauna patikimą ir kokybišką paslaugą, taip suteikdami galimybę jaunai komandai išpildyti kliento lūkesčius ir taip sutaupant brangų laiką nesukant galvos ką surengti savo įmonei ar šeimai, draugams ir tt.

Renginių suaktyvėjimas ir pagyvėjimas, patys pardavimai pasijaučia dviem skirtingais metų laikotarpiais: vasarą, kai įmonės ar jų padaliniai rengia komandos formavimus, sąskrydžius ar kitokio pobūdžio susitikimus. Bei žiemą, kuomet įmonių kolektyvai susirenka paminėti naujųjų metų bei Šv. Kalėdų. Todėl ir pagrindiniai renginių formatai išsiskiriami į dvi kategorijas: lauko bei vidaus renginius. Vasaros laikotarpis yra puikiai tinkamas abiems variantams, tačiau daugelis įmonių renkasi lauke įgyvendinamus renginių formatus. Įmonė siūlo kelis formatus, kurie formuojami taip, kad besąlygiškai atitiktų kliento poreikius bei pageidavimus ir tik tuomet pasiūlome tokią renginio koncepciją, kuri visapusiškai atitiktų užsakovo norus, o įgyvendinus renginį - viršytų visus lūkesčius. Žinoma juos galima keisti, papildyti įvairiais scenarijais, pridėti papildomų detalių ar dekoro atspalvių. Dalyvių skaičius priklauso nuo pasirinktos vietos ir pačio renginio pobūdžio, tai gali būti ir nuo 5 – 1000 tūkst. dalyvių. Mūsų komanda visada stengiasi teikti kokybiškas paslaugas, kad renginys vyktų sklandžiai ir būtų aukšto lygio, per šiuos įmonės veikimo metus, rezultatai pastebimai didėjo ir ko kas įmonė gali pasigirti surengusi u-sakymo mąstą, kuris siekė virš 1000 žmonių.

  • Microsoft Word 7604 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 22 puslapiai (2901 žodžiai)
  • Universitetas
  • Edgaras
  • Renginių organizavimo praktika UAB „MapaHolding”
    10 - 3 balsai (-ų)
Renginių organizavimo praktika UAB „MapaHolding”. (2018 m. Lapkričio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/renginiu-organizavimo-praktika-uab-mapaholding.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 27 d. 01:44
×
101 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo