Salomeja Nėris prezentacija


Salomeja neris pristatymas. Salomeja neris skaidres. S.neris odiseja analize. Salomeja neris odiseja analize. Salomeja neris odiseja interpretacija. Odiseja analize neris. Odiseja salomeja neris. Pristatymas apie salomeja neri. Salomeja neris odiseja. Salomeja neris odiseja atsisiusti.

Salomėja nėris - ryškiausia nepriklausmybės laikais išaugusi poetė, pasiekusi meno aukštumų. Savo jausmo grynumu, formos lengvumu, melodingumu ji yra tikra čiulbanti lakštingala, nesudėtinga minties gelmėmis, bet patraukianti širdies atvirumu. Tačiau s. Nėries įsipainiojimas į bolševikų pinkles ir duoklės komunizmo propagandai atidavimas meta dėmę jos asmeniui ir kūrybai.

„Senelės pasaka“ – vienas žymiausių Salomėjos Neries kūrinių, kurį žino net ir patys mažiausi skaitytojai.

Vardas Salomėja hebrajų (senovės žydų) kalba reiškia šalom - „taika“, „taikingoji“.

Remiantis magiškuoju Pitagoro kvadratu, Salomėja Nėris buvo stipraus charakterio, valingas žmogus. Nepakenčianti pataikavimo ir melo, nors kartais, sukandusis dantis, galėdavo tai padaryti dėl labai artimų žmonių. Tokio charakterio moterys paprastai savo kumštyje laiko visą šeimą.

Teologijos-filosofijos fakulteto profesorių ir studentų gegužinė Pajiesyje. 1926 m. birželio 2 d. Pirmoje eilėje iš kairės pirma S. Bačinskaitė.

Alpėse, Rokso viršūnėje. 1929 m. liepa. Iš kairės: A. Asevičiūtė-Avižonienė, A. Kulvinskas, S. Bačinskaitė, O. Girčytė-Maksimaitienė.

Lazdijų "Žiburio" gimnazijos pedagogai ekskursijoje Birštone. 1930 m. birželio 1 d. Antroje eilėje iš kairės trečia – S. Bačinskaitė.

Salomėja Nėris su vyru Bernardu Buču ir sūnumi Sauliumi Palemone. Apie 1938 m.

Neseniai muziejus atvėrė duris po kapitalinio remonto.

  • MS PowerPoint 1175 KB
  • 2016 m.
  • 32 puslapiai (689 žodžiai)
  • Mokykla
  • Rutaaaa
  • Salomeja Nėris prezentacija
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Salomeja Nėris prezentacija. (2011 m. Gegužės 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/salomeja-neris-prezentacija.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 17 d. 04:14
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo