Smulkių ir vidutinių įmonių vaidmuo Lietuvos ekonomikoje


Smulkių ir vidutinių įmonių vaidmuo Lietuvos ekonomikoje. Įvadas. Projekto tikslas. Projekto uždaviniai. Įmonės. Maža įmonė – tai įmonė, kuri atitinka visas šias sąlygas. Vidutinių ir mažų įmonių plėtros problemos. Reguliavimo politikos neapibrėžtumas. Korupcija. Vidutinės ir smulkios įmonės. Smulkių ir vidutinių įmonių reikšmė Lietuvos ekonomikoje. Išvados. Literatūra.

Išanalizuoti smulkių ir vidutinių įmonių įtaką Lietuvos ekonomikai.

Mokesčių tarifai: Mokesčiai išlieka pagrindiniu verslo rūpesčiu Lietuvoje. Tai yra viena iš pagrindinių kliūčių valdant ir plečiant verslo veiklą. Remiantis Lietuvos laisvos rinkos instituto paskaičiavimais, mokesčių našta 2010 metais sudarė apie trečdalį BNP.

Neaiškūs ir dažnai besikeičiantys įstatymai ir poįstatyminiai teisės aktai, o taip pat jų aiškinimo neprognozavimas ir neatitikimai kelia verslininkams daug problemų.

Smulkus ir vidutinis verslas (SVV) sukuria trečdalį šalies BVP. SVV atlieka svarbų vaidmenį didinant užimtumą. Lietuvoje šiame sektoriuje dirba didžiausia dalis žmonių. Smulkių ir vidutinių įmonių eksportas sudaro daugiau kaip 22% visų įmonių eksporto, o importas – 37%.

Kadangi mažos ir vidutinės įmonės užima didelę dalį visų šalies įmonių (95%), jos yra labai reikšmingos bendram Lietuvos ekonomikos lygiui, nes sukuria daugiausiai darbo vietų ir sudaro net trečdalį bendro vidaus produkto (BVP).

  • MS PowerPoint 67 KB
  • 2016 m.
  • 19 puslapių (896 žodžiai)
  • Universitetas
  • Silvija
  • Smulkių ir vidutinių įmonių vaidmuo Lietuvos ekonomikoje
    10 - 4 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Smulkių ir vidutinių įmonių vaidmuo Lietuvos ekonomikoje. (2015 m. Gegužės 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/smulkiu-ir-vidutiniu-imoniu-vaidmuo-lietuvos-ekonomikoje.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 11 d. 10:57
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo