Specialiųjų poreikių turintys vaikai, fotografijos terapija


Fotografija mano specialybėje. Vilnius. Specialiųjų poreikių turintys vaikai. Tai vaikai, turintys ribotas galimybes dalyvauti ugdymo procese. Sutrikimų grupės ir jų laipsniai nustatomi pagal. Psichikos ar fizinių funkcijų sutrikimus, atsiradusius dėl įgimtų trūkumų, persirgtų ligų, traumų. Pagalbą SUP turintiems vaikams teikia. Logopedas – turintiems kalbos ir kitų komunikacijos sutrikimų. Meno terapija. Meno terapija. Fotografijos terapija. Mūsų pačių ar kitų darytos fotografijos. Fotografijos terapija sujungia fotografijos meną ir psichologiją. Specialiųjų poreikių turintys vaikai gali taip pat mėgautis fotografijos terapija.


Psichikos ar fizinių funkcijų sutrikimus, atsiradusius dėl įgimtų trūkumų, persirgtų ligų, traumų.

Specialiųjų poreikių turintys vaikai gali taip pat mėgautis fotografijos terapija, kurios metu jie galėtų įamžinti daug nuotraukų. Nesvarbu ar nuotraukos padarytos profesionaliu fotoaparatu ar savo turimu telefonu. Fotografuoti tai, kas jiems tuo momentu atrodo svarbu. Padarytų nuotraukų pagalba vaikai galėtų sukurti naują vaizdą (paveikslą). Vėliau su socialinio pedagogo pagalba iš padaryto “paveikslo” suprasti, “perskaityti” kiekvieno vaiko nuotaiką ar jausmus, jei reikia padėti jam. SUP turintys vaikai taip galėtų išreikšti bei ugdyti gerąsias savo savybes, o taip pat gerinti savo gyvenimo kokybę.

  • MS PowerPoint 276 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (348 žodžiai)
  • Universitetas
  • Enrika
  • Specialiųjų poreikių turintys vaikai, fotografijos terapija
    10 - 2 balsai (-ų)
Specialiųjų poreikių turintys vaikai, fotografijos terapija. (2019 m. Gegužės 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/specialiuju-poreikiu-turintys-vaikai-fotografijos-terapija.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 26 d. 07:41
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo