Sporto klubo verslo planas Sun Gym


Įvadas. Paslaugos. Paslaugos aprašymas. Marketingas. Marketingo planas. Paslaugos. Savininkas. Darbuotojai. Kainos. Ekonominiai rodikliai. Priedai. Išvados.

Įmonė žada pasiūlyti sportuojantiems žmonėms - sporto paslaugas. Paslaugų įmonę pasirinkau, nes šiuo metu didėja gyvenimo intensyvumas, auga visuomenės įšsivystymo lygis, o tai sąlygoja paslaugų poreikio didėjimą. Sporto klubas užsiims treniruotėmis su treniruokliais (1 priedas), vandens pramogom ir aerobika. Šią paslaugų įmonę pasirinkau dėl to, kad treniruokliai ir aerobika – viena iš šiuolaikinių ir moterims priimtinų, platų poveikio spektrą turinčių fizinių aktyvumo formų. Be to kartais lankausi sporto klube ir vedų sveika gyvenimo būdą, todėl esu su treniruokliais susipažinusi. Individuali įmonė užregistruota Vilniaus miesto savivaldybės skyriuje 2013-10-13, veiklą ketinama pradėti 2013-12-17. Aš pasirinkau šį įmonės tipa, nes ją lengva įkurti, visas pelnas priklauso savininkui, savininkas pats vienas priima sprendimus, paprastesnė finansinė atskaitomybė. Nors žinoma toks įmonės tipas turi ir savo trūkūmų: savininkas rizikuoja visu savo turtu, jei įmonė bankrutuoja, sunkiau gauti ilgalaikių investicijų, nenoriai bendradarbiauja partneriai.

Įmonė bus nedidelė, dirbs: vadovė (aš), ir trys trenerės. Jos yra baigusios sporto klubo institutą ir turinčios darbo patirties. Imonė įsikurs 200 m2 plote neseniai pastatytame pastate.

Papildoma akcija vyks Sporto klube, jog reikės atsivesti kartu su savimi drauga ir tuomet bus 50 procentų akciją. Tokia akcija leis pritraukti daugiau klientų ir verslas klestėtu.

Įmonės „Sun Gym“ pasirinkta strategija – būti kainų lyderiu. Bus siūlomos žemesnės, nei konkurentų kainos, nuolaidų sistema, kuri padės pritraukti klientus. O taip pat įtakota pasirinktos strategijos rinksis rinkos ir paslaugos tobulinimo koncepsijas. Rinkos koncepsija: norint pritraukti klienčių bus gausiai reklamuojamasi. Juk yra svarbu, kad įmonė turėtų gausų klienčių ratą. Įmonės darbuotojos tiesiogiai bendraus su klientėmis, juk asmuo gavęs iš įmonės tai kas jam tinka ir patenkina jo poreikius, taps ištikimu klientu. Taip pat bus jautriai reaguojama į kritiką, atsiliepimus, bus keičiama tai kas nepatinka klientėms. Tokią greitą reakcija įtakos tiesioginis bendravimas su klientėmis.

  • Microsoft Word 81 KB
  • 2015 m.
  • 12 puslapių (2135 žodžiai)
  • Universitetas
  • Simona
  • Sporto klubo verslo planas Sun Gym
    10 - 7 balsai (-ų)
Sporto klubo verslo planas Sun Gym. (2015 m. Kovo 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/sporto-klubo-verslo-planas-sun-gym.html Peržiūrėta 2020 m. Gruodžio 03 d. 02:36
×
35 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo