Sporto administravimas


Įvadas. Sporto klubai. Sporto klubo verslo planas. Sporto klube suteikiamos paslaugos yra šios. Sporto klubo veiklos organizatoriaus veiklos sritys ir kompetencijos. Tipinis sporto klubas (ne pelno įmonė). Organizacinių struktūrų valdymo tipai. Organizacinė struktūra. Funkcinė organizacinė struktūra. Prekės struktūra. Išvados. Literatūros sąrašas.

Klubas iš dviejų ar daugiau žmonių, kuriuos vienija bendras interesas, tikslas. Paslaugų klubų egzistuoja savanoriškos arba labdaringos veiklos. Yra klubai, skirti pomėgiams ir sporto, socialinei veiklai, politiniai ir religiniai klubai ir t.t.

Yra daugiau nei 50 sporto klubų. Aikido, badmintono, pramoginių šokių, beisbolas, krepšinis, boulingas, boksas, regbis, futbolas, stalo tenisas, plaukimas, kriketas, golfas ir kt. Didesni sporto klubai yra apibūdinami kaip turįs profesionalų ir mėgėjų įvairių sporto šakų pavyzdžiui, futbolo, krepšinio, Futsal, Kriketas, tinklinio, rankinio, ledo ritulio areną, boulingą, vandens polo, rugby, lengvosios atletikos, bokso, Beisbolas, Dviračiai, teniso , irklavimas, gimnastika ir kt. įskaitant ir mažiau tradicinių sporto šakų, pavyzdžiui, airsoft, biliardas, orientavimosi, Dažasvydis arba ritininiai derbį. Komandos ir sportininkai priklausančios sporto klubui gali konkuruoti keliose skirtingose lygose, čempionatuose ir turnyruose, jie dėvi to paties klubo spalvas ir naudoja tą patį klubas vardą, naudojimas taip pat paties klubo gerbėjų ir rėmėjų įrenginiai. Daug sporto klubų turi asocijuotąją sistemą, kurioje jos kontroliuojamų šalininkai privalo mokėti anuiteto mokestį. Tais atvejais, rėmėjas įgyja teisę dalyvauti klubo namų rungtynėse ​​ir parodose visame sezone, ir turi teisę praktikuoti beveik kiekvieną sporto rūšį klubo infrastruktūroje.

  • Kūno kultūra Referatas
  • Microsoft Word 79 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (1167 žodžiai)
  • Agnė
  • Sporto administravimas
    10 - 9 balsai (-ų)
Sporto administravimas. (2015 m. Spalio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/sporto-administravimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 10:04
×