Suvirinimas teorija


Suvirinimo teorija. Suvirintojo teorija. Viskas apie suvirinima. Dujinio suvirinimo postas. Metalo suvirinimas vakuume. Apie suvirinima. Kaip ismokti virinti elektrodais. Ketaus suvirinimas. Vario virinimas. Metalo suvirinimo teorija.

Viskas apie suvirinimą. Reikalinga žinoti kiekvienam suvirintojui ir tiems kurie nori išmokti virinti. Pagrindinės žinios apie medžiagų suvirinimą. Fizikinė suvirinimo proceso esmė. Suvirinimo raida. Suvirinimo būdai. Lankinis suvirinimas. Elektros lankas, jo elektrinės ir šiluminės savybės. Suvirinimo lanko maitinimo šaltiniams keliamireikalavimai, išorinės jų charakteristikos. Kintamosios srovės suvirinimo šaltiniai. Nuolatinės srovės suvirinimo šaltiniai. Rankinis lankinis suvirinimas. Suvirinimo viela. Elektrodų ir glaistų rūšys. Suvirinimo postas, režimai ir technika. Automatinis ir pusiau automatinis lankinis suvirinimas po fliusu. Lankinis suvirinimas apsauginėse dujose. Dujinis suvirinimas. Dujinio suvirinimo esmė, jo privalumai ir trūkumai. Dujiniam suvirinimui naudojamos medžiagos. Dujinio suvirinimo įrenginiai. Dujinio suvirinimo liepsna ir technologija. Kontaktinis suvirinimas. Kas yra kontaktinis suvirinimas. Taškinis ir reljefinis suvirinimas. Siūlinis suvirinimas. Sandūrinis suvirinimas. Kontaktinio suvirinimo įrengimai. Įvairūs suvirinimo būdai. Elektrošlakinis suvirinimas. Suvirinimas elektronų spinduliais. Lazerinis suvirinimas. Plazminis suvirinimas. Difuzinis suvirinimas vakuume. Ultragarsinis suvirinimas. Sprogdinamasis suvirinimas. Šaltasis suvirinimas. Suvirinimas trintimi. Smūginis kondensatorinis suvirinimas. Dujinis presinis suvirinimas. Metalų pjovimas, apvirinimas ir metalizavimas. Deguoninis metalų pjovimas. Deguoninis fliusinis pjovimas. Dujinis elektrinis pjovimas. Metalų apvirinimas. Metalizavimas. Metalų ir lydinių suvirinimo technologija. Metalų suvirinamumas. Anglinio konstrukcinio plieno suvirinimas. Legiruotojo plieno suvirinimas. Ketaus suvirinimas. Vario ir jo lydinių suvirinimas. Aliuminio ir jo lydinių suvirinimas. Titano ir jo lydinių suvirinimas. Metalo ir lydinių litavimas. Litavimo fizikinė esmė ir klasifikacija. Litavimui naudojamos medžiagos ir litavimo technologija. Specialūs litavimo metodai. Suvirintų konstrukcijų technologiškumas. Suvirintų sujungimų tipai. Kai kurių konstrukcijų suvirinimas. Suvirintų konstrukcijų deformacijos ir būdai joms pašalinti. Suvirintų sujungimų defektai ir kokybei tikrinti būdai. Suvirinimo darbų mechanizavimas ir automatizavimas. Suvirinimo proceso automatizavimo struktūra. Lankinio suvirinimo mašinų unifikuoti mazgai. Lankinio suvirinimo įrenginių unifikuoti mazgai. Pramoninių robotų klasifikacija ir jų panaudojimo sritys.
  • Microsoft Word 11312 KB
  • 2012 m.
  • 77 puslapiai (22946 žodžiai)
  • Universitetas
  • Zbignef
  • Suvirinimas teorija
    10 - 1 balsai (-ų)
Suvirinimas teorija. (2012 m. Balandžio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/suvirinimas-teorija.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 12 d. 10:17
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!