Tarptautinių sporto renginių įtaka šalių šeimininkių įvaizdžiui


Tarptautiniai sporto renginiai. Tarptautinis sporto renginys. Sporto renginių analizė. Referato futbolo problema. Klientu pasitenkinimas sporto klubu kursinis. Tarptautiniai renginiai ir ju itaka lietuvos. Salies ivaizdis sportas. Tarptautinis+sporto+renginys. Tarptautine sporto zaidymas. Sportiniu renginiu itaka.

Įvadas. Tarptautinių sporto renginių ir įvaizdžio sampratų suvokimas. Sporto renginių sąvoka. Pasauliniai sporto renginiai. Olimpinės žaidynės. Pasaulio futbolo čempionatas par. Europos vyrų krepšinio čempionatas lietuvoje. Vietiniai sporto renginiai. Įvaizdžio sąvoka. Vietinių ir pasaulinių sporto renginių analizė. Tarptautiniai sporto renginiai lietuvoje, jų trumpas aprašymas bei įtaka lietuvai. Artėjantis europos vyrų krepšinio čempionatas lietuvoje. Planuojamas europos čempionato įvaizdis. Rengėjų, žmonių, ekspertų nuomonė, prognozuojamos pasekmės. Rezultatų dalis(reikia pavadinti). Išvados. Literatūra. Priedai.

Temos aktualumas - ši problema ypač susijusi su tuo, kad pastaraisiais metais padaugėjo aukštos kokybės sporto renginių, kurie sukelia vis didesnį visuomenės susidomėjimą, todėl pasirinkta tema tampa akdarbo tikslas – ištirti tarptautinių sporto renginių įtaką šalių rengėjų įvaizdžiui ir išsįvertinus ratyrimo metodai: informacijos ieškojimas internete. Taip pat atliekant tyrimą buvo naudojamas kiekybinis tyrimo metodas - anketinė apklausa, kurios dėka buvo nustatytas žmonių požiūris į 2011 metais Lietuvoje vyksiantį europos vyrų krepšinio čempionatą. Anketą iš viso sudarė 10 klausimų, pirmi – uždari, kur respondentas turėjo pasirinkti tik vieną jam labiausiai tinkamą atsakymo variantą iš pateiktųjų, tuo tarpu paskutinis,10 klausimas, atviras, kur apklaustieji galėjo įrašytišiame skyriuje bus aptarta tarptautinių renginių sąvoka. A sportas yra apibrėžiamas kaip su fiziniu aktyvumu susijusi, pagal tam tikras taisykles organizuojama žmonių veikla, derinant fizinius ir intelektinius gebėjimus, skirta varžymuisi, laisvalaikio praleidimui, įvairių įgūdžių lavinimui, o taip pat pasiruošimas šiai veiklai ir to pasiruošimo metu atsirandantys tarpusavio santykiai. Sportas - specifinė fizinių ar intelektinių užsiėmimų rūšis. Juo siekiama varžytis, gerinti sveikatą, gauti moralinį ir materialinį pasitenkinimą, išreikšti save, tobulinti, siekti garbės ir šlovės. Sporto varžybų metu siekiam išsiaiškinti tam tikros sporto šakos geriausią sportininką ar komandą. Rečiau organizuojami tam tikros nacionalinės ar tarptautinės organizacijos (pvz. , tam tikros šalies, europos ar pasaulio ginkluotųjų pajėgų, policijos, studentų) varžybos, čempionatai. Įvairiose sporto šakose čempionatai rengiami skirtingai. Kovinėse sporto šakose (boksas, imtynės) sportininkas, norintis tapti čempionu, turi įveikti dabartinį čempioną. Kitose sporto šakose čempionatai rengiami atkrintamųjų varžybų principu, ratų sistema (daugelio šalių futbolo čempionatai) ar ratų ir atkrintamųjų varžybų sistemų kombinacija (žemynų ir pasaulio futbolo ar krepšinio čempionatai).

Visame pasaulyje milžiniškas dėmesys skiriamas sportui ir jo renginiams. Didžiausia paklausa remiasi pasauliniai sporto renginiai tokie, kaip futbolo ar krepšinio pasaulio čempionatai, ar olimpinės žaidynės. Kiek mažiau žmoniją domina europos ir vidiniai šalies čempionatai ar turnyrai. Kiekvienas tarptautinio mąsto sportinis renginys išsiskiria savo struktūra, pasirengimu, įvaizdžiu, bei atnešta nauda vietos verslui.

  • Microsoft Word 359 KB
  • 2012 m.
  • 27 puslapiai (3715 žodžiai)
  • Universitetas
  • Tomas
  • Tarptautinių sporto renginių įtaka šalių šeimininkių įvaizdžiui
    10 - 1 balsai (-ų)
Tarptautinių sporto renginių įtaka šalių šeimininkių įvaizdžiui. (2011 m. Gegužės 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/tarptautiniu-sporto-renginiu-itaka-saliu-seimininkiu-ivaizdziui.html Peržiūrėta 2018 m. Liepos 18 d. 11:40
×