UAB Klaipėdos konteinerių terminalo darbo organizavimo analizė


UAB Klaipėdos konteinerių terminalo darbo organizavimo analizė. Savarankiško darbo užduotis. Įvadas. Terminalo pristatymas. Aprašymas. Terminalo techninės charakteristikos. Apibūdinimas. Terminalo darbai ir jų organizavimas. Analizė. Terminalo personalas ir jų atliekamas darbas. Vertinimas. Terminalo krovos įranga. Srautų judėjimas terminale. Išvados. Naudotos literatūros ir šaltinių sąrašas.


Temos aktualumas: Pagilinamos žinios, analizuojant terminalo darbo organizavimą bei jo struktūrą, taip pat ateityje galimas tų žinių panaudojimas atliekant darbus logistikos srityje.

Savarankiško darbo tikslas: Išanalizuoti ir aprašyti UAB „Klaipėdos konteinerių terminalas“ darbo organizavimą.

1996 – 1998 metais pasirašomos sutartys su visais pagrindiniais fiderinių linijų Baltijos jūroje operatoriais. Vystomos multimodalinės paslaugos.

2004 metais įsigytas antrasis mobilus kranas LIEBHERR LHM 320 (104 t). Krovinių apyvarta pirmą kartą viršijo 1 mln. tonų per metus.

2010 – 2011 metais konteinerių terminale išvystoma autotechnikos ir negabaritinių krovinių krova. Ro-ro ir GK terminale pastatytas birių krovinių aptarnavimo mazgas.

Didžiausia metinė krovinių apyvarta - 4 mln. tonų (2014 m.).

Didžiausia metinė konteinerių apyvarta - 302 654 TEU (2008 m.).

Didžiausia mėnesinė konteinerių apyvarta - 28 830 TEU (2008 m. rugpjūtis).

Sunkiausias perkrautas krovinys - 215 t įrenginys (2012 m.) [9]

Terminalo darbuotojų uždavinys - optimaliai suderinti įvairius technologinius krovinių apdorojimo procesus, paskirstyti turimus technologinius įrenginius ir kitus reikalingus išteklius pagal atskiras transporto rūšis.

UAB „Klaipėdos konteinerių terminalas“ šiuo metu dirba 194 darbuotojai, įmonės vadovas yra Vaidotas Šileika. Administraciją sudaro: administratorė, administracijos direktorius, technikos direktorius, personalo vadovė, personalo vadybininkė, darbų saugos specialistas ir IT administratorius. Pardavimų ir marketingo skyrių sudaro: skyriaus vadovė, pardavimų vyr. vadybininkė, pardavimų vadybininkė. Finansų skyrių sudaro: Vyr. buhalterė, vyr. buhalterės pavaduotoja, buhalterė kasininkė. Konteinerių ir ro – ro terminalo personalą sudaro terminalo vadovas ir kiti darbuotojai reikalingi atlikti krovos ir krovinių paruošimo darbus. [8]; [9]

Vienos labiausiai paplitusių transportavimo terminalo viduje priemonių yra vilkikai. Tarp saugojimo aikštelių vežiojami šiais vilkikais, prie kurių, siekiant padidinti darbų našumą, gali būti prijungiamos platforminės priekabos, ant kurių galima krauti keičiamąsias talpyklas ar konteinerius. Taip pat naudojamas griebtuvinis krautuvas konteineriams ir puspriekabėms perkrauti, galima naudoti ir kaip papildomą kraną, kai tikrieji kranai nebesusidoroja su krovinių srautu, ir dėl savo konstrukcijos griebtuvinis krautuvas gali pakelti 45 tonų masės krovinį.

teritorija 32 ha, geležinkelis – 4 atšakos (88 vagonai /platformos), šaldytuvų pajungimas – 450 taškų.

sandėliavimo pajėgumai – 18 000 TEU konteinerių aikštelė ir 14 000 m2 dengti sandėliai.

4. UAB „Klaipėdos konteinerių terminalas“ šiuo metu dirba 194 darbuotojai, įmonės vadovas yra Vaidotas Šileika. Administraciją sudaro: administratorė, administracijos direktorius, technikos direktorius, personalo vadovė, personalo vadybininkė, darbų saugos specialistas ir IT administratorius. Pardavimų ir marketingo skyrių sudaro: skyriaus vadovė, pardavimų vyr. vadybininkė, pardavimų vadybininkė. Finansų skyrių sudaro: Vyr. buhalterė, vyr. buhalterės pavaduotoja, buhalterė kasininkė. Konteinerių ir ro – ro terminalo personalą sudaro terminalo vadovas ir kiti darbuotojai reikalingi atlikti krovos ir krovinių paruošimo darbus.

  • Microsoft Word 5341 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (2319 žodžiai)
  • Kolegija
  • Dovilė
  • UAB Klaipėdos konteinerių terminalo darbo organizavimo analizė
    10 - 2 balsai (-ų)
UAB Klaipėdos konteinerių terminalo darbo organizavimo analizė. (2018 m. Sausio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/uab-klaipedos-konteineriu-terminalo-darbo-organizavimo-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 11 d. 12:08
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo