Viešbučio veiklos analizė „Best western Santaka“


Praktikos ataskaita bestwestern. Praktikos ataskaitos best western.

Įvadas. Viešbutis „Best western santaka“. Apie viešbutį. Kambariai. Viešbutyje teikiamos paslaugos. Viešbučio „Best Western Santaka“ lankytojų analizė. Dokumentai reglamentuojantys veiklą. Išvados. Literatūra.

Naujų šalių, tokių kaip Lietuva įstojimas į Europos sąjungą, tarptautinių sąantykių būklės gerėjimas, paskatino verslo ir ūkio šakų plėtimasį ir tobulėjimą. Taip pat sparčiai paaktyvėjo ir turizmo, bei viešbučių plėtra. Šiandien yra būtina skirti kuo daugiau dėmesio esminiam turizmo verslo vystymui, naujų turizmo produktų, tokių kaip sveikatingumo ir konferencijų kūrimui.

Viena iš turizo svarbiausių sudėtinių dalių yra apgyvendinimo paslauga. Apgyvendinimo paslauga – tai juridinių ir fizinių asmenų sudarytos būtinos apgyvendinimui sąlygos ir veiklos, kuria tenkinami turisto nakvynės ir higienos poreikiai.

Tyrimo tikslas: susipažinti su apgyvendinimo paslaugų metodika, pasirinkti veikiantį viešbutį ir atlikti jo darbo analizę.

Tyrimo uždaviniai:

1.Apybūdinti apgyvendinimo sektoriaus struktūrinį modelį.

2.Išanalizuoti šio viešbučio teikiamas paslaugas ir jų kokybę.

3.Ištirti viešbučio klientų apgyvendinimo vertinimus ir nuomonę.

4.Apžvelgti visą viešbučio struktūrą.

5.Atrinkti šiam viešbučiui reglamentuojančius dokumentus.

6.Pateikti išvadas ir pasiūlymus.

  • Turizmas Analizė
  • Microsoft Word 152 KB
  • 2014 m.
  • 22 puslapiai (3020 žodžiai)
  • Kolegija
  • Rycka
  • Viešbučio veiklos analizė „Best western Santaka“
    10 - 4 balsai (-ų)
Viešbučio veiklos analizė „Best western Santaka“. (2014 m. Rugsėjo 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/viesbucio-veiklos-analize-best-western-santaka.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 10:10
×