Žmogaus laikysena absurdo ir smurto pasaulyje


Zmogaus laikysena absurdo pasaulyje. Zmogaus laikysena absurdo akivaizdoje. Zmogus absurdo pasaulyje dievu miskas. Tvirta zmogaus laikysena rasinys. Zmogaus laikysena prievartos pasaulyje partizanai. Zmogaus laikysena smurto pasaulyje. Zmogaus laikysena balys sruoga. Zmogaus laikysena gresmes pasaulyje balys sruoga dievu miskas. Zmogaus laikysena meileje. Zmogus totalitarizmo salygomis.

Žmogaus laikysena absurdo ir smurto pasaulyje.

O tremtiniai neturėjo tokios galimybės, jie buvo jėga išvežti, ir bet koks pasipriešinimas reiškė mirtį. Tačiau, nors ir sunkiai, dalis mokėjo išsilaikyti. Jiems padėjo tas nenumaldomas tikėjimas, troškimas,svajonės,viltys, kad kada nors jų gimtasis kraštas ir jo žmonės bus laisvi. O ar mūsų laikų žmonės išgyventų panašiomis sąlygomis? Juk ir mes gal būt galime save vadinti „partizanais-kovotojais“, juk taip mėgstame vienas kitą teisti, o dar atsiradus gerai progai išvykstame už Lietuvos ribų liedami ašaras , kad Lietuvoj laimės nerandam... Neišgyventume. Tik niekas apie tai nesusimąsto. Čia ir vėl susiduriame su absurdu.

Absurdas ir smurtas gyvavo visais laikais. Tik vienus žmones tai paveikė stipriau, kitus silpniau.Vieni mokėjo būti dvasiškai stiprųs, kiti palūžo. Ir šiais laikais šių dalykų išvengti neįmanoma. Tik gaila, žmonių laikysena jau ne tokia tvirta ir vieninga kaip ankščiau.

  • Microsoft Word 7 KB
  • 2013 m.
  • 2 puslapiai (763 žodžiai)
  • Milda
  • Žmogaus laikysena absurdo ir smurto pasaulyje
    10 - 1 balsai (-ų)
Žmogaus laikysena absurdo ir smurto pasaulyje. (2013 m. Gruodžio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/zmogaus-laikysena-absurdo-ir-smurto-pasaulyje.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 14 d. 22:12
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo