Žmogaus sielos grožis


Rasinys apie grozi. Gamtos grozis rasinys. Rasinys apie siela. Esė apie zmogaus grozi. Rasinys apie zmogaus grozi. Ko gamtoje iesko zmogaus siela donelaitis. Žmogaus grožis rašinys. Rašinys žmogaus grozis. Kas yra grozis rasinys. Zmogaus siela rasinys.

Žmogaus sielos grožis rašinys.

Kas jam tai kliudė? Kas sutrukdė skleisti gėrį ir gauti jį, pajusti jį visa savo sielos esybe ir kad pajustų kiti skleidžiamos šilumos grožio galią.

Pažindami vieni kitus žmonės mokosi bendrauti, o tam yra būtinas meilės jausmas. Meilė daugiabriaunė. Nėra tokios kliūties, ties kuria meilė sustotų, tokios ribos, kurios ji neišdrįstų peržengti. Meilės nepasversi, neišmatuosi, tačiau ji visa spinduliuoja gėriu, viltimi ir dvasine ramybe.Giedodami himną grožiui, nejučia pajuntame meilės alsavimą. Posakį „kaip čia gražu” galime išreikšti ir kitais žodžioais. Pavyzdžiui, galime sakyti:„ man čia patinka”, „kaip čia gražu”, „nuostabu”. „Patinka” turbūt yra pats pirmasis meilės žodis. Pagaliau ar meilė nėra gėrio, grožio saugotoja. Todėl, kurdami grožį, kviečiame žmones mylėti.

Kūrėjas išsklaido savo širdį ir jausmus. Ir tai, kas harmoningai skamba, veikia emocija ir yra menas. Turbūt negalima neigti, kad žmogus, gebantis kurti grožį žino daugiau už kitus. Grožio atradimas - tai meilės pajautimas. Tik žmogus akumuliuojantis diodelę meilę, gali kurti neapsakomo grožio kūrinius. Kūryba yra visada energijos išraiška. Prastą daiktą sukuria tik abejingi žmonės. Neapykanta dar žaižaruoja meilės blyksniais, o abejingumas - tai gyvenimo šešėlis, visų nusikaltimų pradžia, kapas meilei ir kartu dvasiniam kilnumui. Didingi kūriniai visada yra žmogaus meilės skambėjimas.

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 14 KB
  • 2012 m.
  • 8 puslapiai (1338 žodžiai)
  • Mokykla
  • Kamm
  • Žmogaus sielos grožis
    10 - 1 balsai (-ų)
Žmogaus sielos grožis. (2012 m. Spalio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/zmogaus-sielos-grozis.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 14:54
×