Žmogus per klystkelius suranda tikrą kelią J. V. Gėtė ,,Faustas“


Faustas klystkeliai. Fausto klystkeliai. Faustas zmogus per klystkelius suranda tikra kelia. Fausto gyvenimo klystkeliai. Žmogus per klystkelius suranda tikrą kelią "faustas". Ar tikrai žmogus per klystkelius suranda tikrą kelią. Klystkeliai gete. Ar žmogus per klystkelius suranda tikrą kelią. Zmogus per klystkelius suranda gyvenimo kelia. Ar visada zmogus per klystkelius suranda tikra kelia.

Žmogus per klystkelius suranda tikrą kelią J. V. Gėtė ,,Faustas“.

Daugeliui iš mūsų rasti savo kelią – gyvenimo tikslas, tačiau siekio kelias sunkus, nes žmogų valdo dvi skirtingos jo pusės: blogis ir gėris, kurios skiriasi kaip diena ir naktis. Svarbu nebandyti idealizuoti savų lūkesčių, nes jiems nepasiteisinus, gali atsidurti ant skardžio krašto. Taip atsitikus, ilgam kely beieškant savo prigimties, viskas ima slysti, tolti nuo tavęs, regis nesugrąžinamai, bet tokiu atveju svarbu nepasimesti, nes žmogaus paskirtis ieškoti ir klysti.

Ar pažįstamas jausmas, kai apniūksta dūšią pilkas debesis, tačiau gimsta čia pat įkvėpimas, pažinti kelius, iš kur atkeliavai, išsiaiškinti savąją prigimtį? V. Gėtės „Fauste“ pagrindiniam herojui taip ir nutiko. Faustas sėdėjo įkniubęs į stalą, prie knygų, nusivylęs mokslu, nepatenkino jo: filosofija, teisė, teologija ir medicina.

  • Microsoft Word 14 KB
  • 2015 m.
  • 1 puslapis (510 žodžiai)
  • Mokykla
  • Ieva
  • Žmogus per klystkelius suranda tikrą kelią J. V. Gėtė ,,Faustas“
    10 - 1 balsai (-ų)
Žmogus per klystkelius suranda tikrą kelią J. V. Gėtė ,,Faustas“. (2015 m. Gegužės 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/zmogus-per-klystkelius-suranda-tikra-kelia-j-v-gete-faustas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 22 d. 03:53
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo