Atsiskaitymas negrynaisiais pinigais


Atsiskaitymai negrynaisiais. Atsiskaitymų negrynaisiais forma.

Įvadas. Atsiskaitymų negrynaisiais pinigais formos. Mokėjimo pavedimai. Inkasiniai pavedimai. Akredityvai. Čekiai. Vekseliai. Tiesioginis debetas. Banko (debeto, kredito) kortelė. Iš anksto apmokėta banko kortelė. Ne banko kortelė. Atsiskaitymai mobiliuoju telefonu. Išvados. Literatūra.

Valstybė, išleisdama savo pinigus, suteikia jiems privalomą universalios mokėjimo priemonės pobūdį. Tai reiškia, kad bet kuris ūkio subjektas ar kita valstybės įstaiga įstatymine tvarka yra įpareigojamas priimti iš mokėtojų valstybės pinigus kaip universalią mokėjimo priemonę. Jeigu valstybėje gali tuo pat metu veikti tokios institucijos, kurios nepriima mokėjimų šiais pinigais, tai rodo, kad valstybė neturi tikrų pinigų arba valstybė nėra visiškai savarankiškas tarptautinės teisės subjektas.

Atsiskaitymai negrynais vyksta nurašant mokamą sumą nuo mokėtojo sąskaitos ir įrašant ją į mokėjimų gavėjo sąskaitą.

Norėdami naudotis tiesioginio debeto paslauga, Jūs turite pasirašyti tiesioginio debeto sutartį su banku arba pateikti raštišką sutikimą paslaugos teikėjui.

  • Microsoft Word 26 KB
  • 2016 m.
  • 10 puslapių (1645 žodžiai)
  • Mokykla
  • Vilte
  • Atsiskaitymas negrynaisiais pinigais
    10 - 10 balsai (-ų)
Atsiskaitymas negrynaisiais pinigais. (2014 m. Gruodžio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/atsiskaitymas-negrynaisiais-pinigais.html Peržiūrėta 2019 m. Rugsėjo 20 d. 10:28
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema