Baigiamosios praktikos ataskaita VšĮ „Jaunimo parkas“


Lentelių, paveikslėlių ir diagramų sąrašas. Praktikos ataskaita. Įvadas. Praktikos vietos pristatymas, valdymo ir administravimo įvertinimas. VšĮ „Jaunimo parkas“ pristatymas. VšĮ „Jaunimo parkas“ vidinė aplinka ir jos vertinimas. VšĮ „Jaunimo parkas“ žmogiškieji ištekliai ir jų paskirstymas organizacijoje. Praktikos vietos išorinė aplinka ir santykis su ja. VšĮ „Jaunimo parkas“ konkurentai ir jų vertinimas. VšĮ „Jaunimo parkas“ SSGG analizė. Praktikos vietos valdymo sistema. VšĮ „Jaunimo parkas“ kokybės vadyba. VšĮ „Jaunimo parkas“ strateginis planas. VšĮ „Jaunimo parkas veiklos koordinavimas bei vadybos procesų realizavimas. Praktikos vietos socialinės atsakomybės ir kitų rodiklių vertinimas. VšĮ „Jaunimo parkas“ ekonominiai ir finansiniai rodikliai. VšĮ „Jaunimo parkas“ vieta kūrybinių industrijų sektoriuje. VšĮ „Jaunimo parkas“ vartotojų poreikių patenkinimas. Všį „Jaunimo parkas“ vadybinės problemos analizė. Išvados. Priedai. Literatūros sąrašas.


Baigiamoji praktika buvo atliekama vaikų ir jaunimo aktyvaus laisvalaikio centre K.A.B.L.Y.S., viešojoje įstaigoje “Jaunimo parkas”.

Baigiamosios praktikos tikslas: Įgyti kompetencijų, kurios leistų įvertinti studijų metų įgytas teorines žinias bei atlikti išsamią kultūrinės organizacijos veiklos analizę. Įtvirtinti per studijų laiką įgytas teorines bei praktines (iš ankstesnių praktikos vietų) žinias apie kultūros organizacijų vadybinę veiklą.

Veiklos ir jų apibūdinimas atliktos praktikos vietoje:

Supažindimas su ankstesniais projektais. Pirmosiomis dienomis turėjau galimybę susipažinti su įmonės vykdyta veikla ir įgyvendintais projektais, kai kurie iš jų turi tęstinumą, todėl buvo organizuojami dar kartą per mano baigiamosios praktikos atlikimo laiką. Susipažinusi ir pasidomėjusi jau vykdytais projektais, turėjau praktikos vadovui pateikti savo idėjas, pasiūlymus, įžvalgas ir svarbiausia, ko manęs reikalavo – tai kritiką.

Susipažinimas su įmonės vykdomais ir tęstiniais projektais. Baigus buvusių projektų analizę, galėjau iš arčiau susipažinti su dabar vykdomais VšĮ „Jaunimo parkas“ projektais. Šio susipažinimo metu turėjau galimybę palyginti vykdytą ir dabar vykdomą veiklą, projektus bei susidaryti nuomonę apie tai kokie esminiai pokyčiai buvo įvykdyti tobulėjimo link.

Pagalba renginiuose. Šios praktikos metu VšĮ „Jaunimo parkas“ organizavo kelis renginius ir suteikė patalpas nuomininkams bei padėjo jiems įgyvendinti savo projektus. Visuose šiuose renginiuose turėjau galimybę ne tik dalyvauti, stebėti iš šalies, tačiau ir būti organizuojančios komandos dalimi. Praktikos vadovas skirdavo asmenines ar komandines užduotis, kurių metu su kolegomis turėjome ne tik pasiruošti iš anksto, tačiau ir improvizuoti bei spręsti iškilusias problemas čia pat, esamu laiku.

Asistavimas įmonėje. Per visą praktikos laiką didžioji dalis įmonės darbuotojų, atsižvelgdami į jau turimas mano užduotis ir jų atlikimo laiką, tvarkaraščius, turėjo galimybę pavesti man atlikti įvairius darbus (sudėlioti vaikų stovyklos grafikus, tvarkaraščius, apgalvoti veiklas, bendrauti su tiekėjais, atsakinėti elektroninius laiškus, skelbti riedlenčių parko darbo laiką, rūpintis „Facebook“ profiliu, paimti skrajutes ir t.t.)

Kiti darbai. Kadangi praktikos metu pagrindinis VšĮ „Jaunimo parkas“ vykdomas projektas buvo vaikų stovykla, kurios metu buvo planuojama daug veiklų, todėl į šį projektą įsitraukiau ir aš. Turėjau nemažai laiko skirti grafiko sudarymui ir veiklų išdėstymui, bendravimui su vaikų tėvais, bendradarbiavimu su maitinimo, transporto įmonėmis, Druskininkų „Snow Arenos“ vadybininkais ir pan.

Skate parko sezono atidarymas „K.A.B.L.Y.S Autumn Session‘15“

Praktikos metu įgytos žinios ne tik patobulino mano organizuotumo sugebėjimus, tačiau ir pagilino bendravimo žinias bei sugebėjimą dirbti ne vienam, o komandoje. Darbas komandoje privertė remtis ne tik savo patirtimi ir žiniomis, tačiau ir atsižvelgti į kitų pasiūlymus bei nuomones ir taip surasti geriausią sprendimą tinkamą ne tik mums, bet ir užsakovams. Pamačiau kaip dirba VšĮ „Jaunimo parkas“ komanda, kokius projektus sutinka įgyvendinti, pagal ką juos renkasi, su kuo ir kodėl bendradarbiauja, kaip projektus įgyvendina ir pan. Sukaupiau didelį bagažą techninių žinių, kurios naudingos dirbant vadybininko darbą, nes ši profesija labai įvairiapusiška, niekada negali žinoti kokių įgūdžių problemoms išspręsti gali prireikti.

Nors praktikos metu teko susidurti su nemažai sunkumų, kurie pareikalavo aštraus proto bei greitų sprendimo priėmimo, tačiau tai buvo tik į naudą ir padėjo tobulėti ne tik tvarkantis su jais esamu laiku, tačiau ir numatant galimas rizikas sekantiems renginiams.

Šioje praktikos ataskaitoje bus stengiamasi apžvelgti VšĮ „Jaunimo parkas“ baigiamosios praktikos metu įgytas patirtis, žinias ir praktinio darbo įgūdžius, įgytus organizuojant ir vykdant įvairius, skirtingus kultūrinius projektus. Tai bus stengiamasi padaryti besiremiant teorinėmis žiniomis, savo darbo patirtimi, žinomų vadybos pagrindų ir kultūrinių projektų organizavimo žiniomis, kurias įgyjau studijuojant kultūrinės veiklos vadybos programoje.

  • Microsoft Word 70 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 22 puslapiai (3912 žodžiai)
  • Kolegija
  • Brigita
  • Baigiamosios praktikos ataskaita VšĮ „Jaunimo parkas“
    9 - 1 balsai (-ų)
Baigiamosios praktikos ataskaita VšĮ „Jaunimo parkas“. (2016 m. Sausio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/baigiamosios-praktikos-ataskaita-vsi-jaunimo-parkas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 17:22
×