Dalyvavimas jaunimo organizacijose skatina pažinti ir puoselėti šalies tautos kultūrą - Kultūra, 1 kalbėjimo potemė


Dalyvavimas jaunimo organizacijose skatina pažinti ir puoselėti šalies / tautos kultūrą. Dalyvavimas jaunimo organizacijose skatina pažinti ir puoselėti šalies kultūra. Dalyvavimas jaunimo organizacijose skatina pažinti ir puoselėti šalies / tautos kultūrą.. Jaunimo organizacijos skatina pazinti salies kultura. Dalyvavimas jaunimo organizacijose skatina pažinti ir puoselėti šalies / tautos kultūrą.. Jaunimo organizacijos skatina pazinti. Jaunimo organizacijos skatina. Dalyvavimas jaunimo organizacijose skatina pazinti ir puoseleti salies tautos kultura.. Dalyvavimas jaunimo organizacijose skatina pazinti ir puoseleti salies/tautos kultura. Dalyvavimas jaunimo organizacijose skatina pažinti šalies kultura.

10 klasės kalbėjimas. Kalbėjimo potemė 2013m. Tema: Kultūra. 1 potemė. Dalyvavimas jaunimo organizacijose skatina pažinti ir puoselėti šalies / tautos kultūrą. Remdamiesi konkrečiais pavyzdžiais, argumentuotai pritarkite šiai minčiai ar ją paneikite. Kalbėjimo planas.

Kiekvienas žmogus yra unikali asmenybė ir nori save išreikšti atitinkamoje gyvenimo srityje taip suteikdamas malonumą ne tik sau, bet ir kitiems. Tik tam reikia bendraminčių, nes vienas imtis iniciatyvos išdrįsta ne kiekvienas. Tam puikiai padeda įvairūs būreliai, popamokinės veiklos, jaunimo organizacijos, kurios suvienija bendraminčius, padeda jiems atskleisti save, padėti kitiems, o neretai ir pažinti bei puoselėti savo krašto kultūrą. Visų pirma derėtų pabrėžti, kad kultūra yra labai plati sąvoka, apimanti žinias, tikėjimus, menus, moralę, teisę, papročius. Kalbant apie jaunimo organizacijas, aišku, kad visų jų tikslas puoselėtį kultūrą, tad jos neapsiriboja keliomis veiklos sritimis – jauni žmonės turi labai didelį veikos pasirinkimą. Pavyzdžiui, nors atrodo, kad su krikščionybe, folkloru susijusios organizacijos tarp šiuolaikinio jaunimo yra nepopuliarios, taip tikrai nėra. Norėčiau pristatyti 3 organizacijas, kurios jaunimą skatina pažinti savo krašto kultūrą bei ją puoselėti.

  • Microsoft Word 19 KB
  • 2013 m.
  • 3 puslapiai (1263 žodžiai)
  • Mokykla
  • Dalyvavimas jaunimo organizacijose skatina pažinti ir puoselėti šalies tautos kultūrą - Kultūra, 1 kalbėjimo potemė
    10 - 1 balsai (-ų)
Dalyvavimas jaunimo organizacijose skatina pažinti ir puoselėti šalies tautos kultūrą - Kultūra, 1 kalbėjimo potemė. (2013 m. Sausio 31 d.). https://www.mokslobaze.lt/dalyvavimas-jaunimo-organizacijose-skatina-pazinti-ir-puoseleti-salies-tautos-kultura---kultura-1-kalbejimo-poteme.html Peržiūrėta 2018 m. Rugsėjo 24 d. 01:05
×