Draudimo įmonės VPMF „VIKO DRAUDA“ veiklos organizavimas


Įvadas. Personalo padalinio veiklos analizė. Pardavimų padalinio veiklos analizė. Rinkodaros padalinio veiklos analizė. Administravimo ir apskaitos veiklos analizė. Išvados.


VPMF „VIKO DRAUDA“ veikia „Simulith“ tinkle ir užsiima draudimo paslaugų pardavimu. Įmonės pagrindinis tikslas – tapti profesionalia, pelningai veikiančia įmone, užimančia didžiausią ne gyvybės draudimo rinkos dalį ir suteikiančia žmonėms saugumo jausmą. VPMF „VIKO DRAUDA“ tikslai:

Misija – SIMULITH tinkle teikti kokybiškas draudimo paslaugas, sukurti klientams saugumo ir stabilumo pojūtį, kuris padės judėti į priekį.

Vizija – tvirta, lyderystės siekianti, profesionali, išmananti savo veiklą, tenkinanti klientų poreikius, bei yra socialiai atsakinga.

Strategija – plėtoti draudimo veiklą gyvybės ir ne gyvybės draudimo srityje, būti patikimu privačių ir verslo klientų patarėju draudimo valdymo klausimais.

Darbo tikslas – išanalizuoti draudimo įmonėje VPMF „VIKO DRAUDA“ atlikus darbus praktiko metu.

. Darbo objektas. Draudimo bendrovės VPMF „VIKO DRAUDA“ praktikos metu atliktų darbų analizė.

Personalo skyriaus darbuotojai atsako už laiku atliekamą ir kokybišką pavestų uždavinių ir funkcijų vykdymą, už skyriui patikėtos informacijos saugojimą, pareigų nevykdymą ar netinkamą vykdymą darbuotojai atsako Darbo tvarkos taisyklių ir Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka. Departamento darbuotojų drausminės ir materialinės atsakomybės pagrindai numatyti galiojančiuose Lietuvos Respublikos įstatymuose.

Praktikos metu įmonėje VPMF „VIKO DRAUDA“ personalo skyriuje dirbau 1 savaitę. Mano darbų planas. (1 priedas) Pati pirma užduotis šiame veiklos departamente buvo susipažinti su skyriaus veiklos nuostatomis ir jas pasirašyti. Taip pats supažindinau kitus darbuotojus su jų pareigybėmis ir surinkau parašus. Užpildžiau darbuotojų supažindinimo su pareigybėmis žurnalą. Prisidėjau prie darbo laiko žiniaraščio apskaitos parengimo – sudariau žiniaraščio lentelę pagal standartus, į ją suvedžiau kai kuriuos duomenis: datas, darbuotojų vardus ir pavardes, pareigas.

3. Priskaičiavau pagal pirminius dokumentus darbuotojų darbo užmokestį, kitus išmokėjimus, užpildžiau atlyginimų žiniaraštį.

5. Supažindinau darbuotojus su įmonės Kolektyvine sutartimi, Vidaus darbo tvarka, pareiginiais nuostatais.

6. Tvarkiau visų skyrių (personalo, pardavimų, pirkimų ir kt.) archyvus.

7. Įforminau pastovias, ne visą darbo mėnesį, darbo savaitę, darbo dieną.

1. Teikti personalo skyriaus vadovui pasiūlymus ir rekomendacijas dėl skiriamų darbuotojams paskatinimų ar nuobaudų rūšies.

Skyriui vadovauja personalo skyriaus vadovas, kuris yra atsakingas už skyriaus darbo koordinavimą, organizavimą ir jiems pavestų funkcijų ir užduočių vykdymo kontroliavimą. Skyriaus vadovas už atliktus darbus atsiskaito direktoriui.

Atliekant praktiką, buvo išmokta sudarinėti draudimo polisus. Man dirbant šiame padalinyje į mane kreipėsi mano dvi kolegės, norėdamos apsidrausti draudimu nuo nelaimingų atsitikimų. Pirmiausiai aš joms pateikiau šios draudimo rušies anketas, kurias joms reikėjo užpildyti. Gavus anketas, aš pateikiau joms susipažinti su draudimo nuo nelaimingų atsitikimų produkto aprašymu ir taisyklėmis. Susipažinus, pateikiau šios draudimo rūšies pasiūlymus draudėjoms. Sutikus su pasiūlymais aš sudariau draudimo polisus. Tai dariau naudojant „VIKO DRAUDA“ DIS sistemą. Analogiškai viską dariau, kai turėjau apdrausti draudėją kelionės draudimu. Visi sudaryti draudimo polisai buvo įtraukti į pardavimų suvestinę.

Pardavimų vadybininkai nuolatosi vykdė naujų klientų paiešką, atsakė už pilną bendravimo su jais procesą, atsakė už paslaugos kokybę ir platinimą, pristatymo savalaikiškumą, valdė sutarčių vykdymą, atsiskaitymus. Buvo bandyta susisiekti su Lietuvos bei užsienio veikiančiomis įmonėmis. Jiems buvo išsiųsta elektroninė užklausa su išsamia informacija dėl bendradarbiavimo. Iš keletos įmonių gavome atsakymus, jos buvo suinteresuotos mūsų teikiamomis paslaugomis ir panoro bendradarbiauti, bet dėl laiko stokos nebuvo iki galo viskas suderinta su tomis įmonėmis.

  • Draudimas Analizė
  • Microsoft Word 48 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (4085 žodžiai)
  • Kolegija
  • Lina
  • Draudimo įmonės VPMF „VIKO DRAUDA“ veiklos organizavimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Draudimo įmonės VPMF „VIKO DRAUDA“ veiklos organizavimas. (2017 m. Rugsėjo 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/draudimo-imones-vpmf-viko-drauda-veiklos-organizavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 07:39
×