Gamybos technologija ir organizavimas. Plytų įmonės gamybos ir veiklos analizė


Procesu ir operaciju detalizavimas. Silikatu pramonės įmonės. Gamybos technologija ir organizavimas darbuotoju kvalifikacija. Gamybos organizavimą mokslo baze plytu. Plytu gamyba. Silikatinių plytų technologija. Silikatiniu plytu gamybos imones. Gamybos technologija ir organizavimas kursinio temos. Silikatu gamyba. Produkto gamybos technologija ir organizavimas.

Varėnos plytinė įmonės veiklos ir gamybos analizė. Įvadas. Kursinio darbo rašymo tikslai ir uždaviniai. Pramonės šaka, naudojami ištekliai, darbo jėgos imlumas ir technologijos reikšmė. Įmonės apžvalga. Įmonės įkūrimas, statusas, veiklos pobūdis, tikslai, planuojami pasiekimai. Produkcijos nomenklatūra. Naudojami įrengimai, prietaisai, įrankiai. Darbuotojų kvalifikacija. Žaliavų, medžiagų tiekėjai. Vartotojai. Pagrindiniai konkurentai. Silikatinių dirbinių gamybos technologija. Gamybos tipas, gamybos fazės. Technologinio proceso galimi sutrikimai , jų priežastys ir būdai jiems pašalinti. Technologinė gamybos teikimo schema. Procesų ir operacijų detalizavimas. Silikatinių dirbinių ženklinimas, pridavimas į gatavos produkcijos sandėlį, laikymo kontrolė. Matavimo priemonių patikra ir grafikai, skundų sprendimai. Išvados ir pasiūlymai gamybos procesų tobulinimui. Literatūra. Priedai. Paveikslėliai. Lentelės.

Kursinio darbo rašymo tikslai ir uždaviniai

Pagrindinis tikslas yra išanalizuoti pagrindines verslo plano dalis, išmokti surinkti informaciją apie gamybos įmonę ir joje gaminamus produktus bei visą surinktą informaciją mokėti pateikti kitiems.

Kursinio darbo uždaviniai:

•silikatinių dirbinių gamybos bei technologijos išanalizavimas,

•susipažinimas su gamybai naudojamomis žaliavomis ir medžiagomis,

•galimų konkurentų, vartotojų ir tiekėjų numatymas,

•silikatinių dirbinių procesų detalizavimas,

•skundų sprendimų projektavimas.

Pramonės šaka, naudojami ištekliai, darbo jėgos imlumas ir technologijos reikšmė

Šiame darbe nagrinėsiu statybinę dirbinių įmonę, kuri priklauso statybinių medžiagų pramonės sektoriui. Kol kas, Lietuvoje jis yra apmiręs, tačiau po truputį augant tokio tipo prekių poreikiui kaimyninėse šalyse, ir padidėjusios paklausos vidaus rinkoje dėl ekonomikos atsigavimo, po kelių metų, esančių gamybos pajėgumų ims trūkti. Todėl norima iš anksto užsitikrinti klientūrą ir susikurti (kažkokį) įvaizdį, kad padidėjus statybos sektoriui, iš karto būtų galima plėsti gamybą, nebijant susikaupusio gatavos produkcijos perviršio.

  • Microsoft Word 1086 KB
  • 2012 m.
  • 30 puslapių (5091 žodžiai)
  • Universitetas
  • Bite
  • Gamybos technologija ir organizavimas. Plytų įmonės gamybos ir veiklos analizė
    9 - 1 balsai (-ų)
Gamybos technologija ir organizavimas. Plytų įmonės gamybos ir veiklos analizė. (2012 m. Lapkričio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/gamybos-technologija-ir-organizavimas-plytu-imones-gamybos-ir-veiklos-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 11 d. 08:12
×
126 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo