Gamyklinės praktikos ataskaita Ab „Vakarų laivų gamykla"


Ab „Vakarų laivų gamykla“. WÄrtsilÄ blrt estonia, Lietuvos filialas. Atlikti darbai. Sraigto menčių ardymas ir surinkimas. Stebulės ardymas ir surinkimas. Vairavimo įrangos remontas. Naudoti įrankiai. A. neelektriniai įrankiai. B. cheminiai preparatai.


Šią darbo ataskaitą sudaro 16 lapų, kurioje yra pateikta žinių apie laivo sraigto bei plunksnos sandarą bei paruošimą darbui.

AB „Vakarų laivų gamykla“ įmonių grupė bendradarbiauja su tokiomis garsiomis tarptautinėmis kompanijomis kaip Wartsila, Premator, Fiskerstrand ir MacGregor.

OU Wärtsilä BLRT Estonia, Lietuvos filialas paslaugos:

Vairo ir sraigto su velenu bei reduktorių remontas;

Hidraulinių mechanizmų, hidraulinių variklių bei hidraulinių cilindrų remontas;

Alkūninių velenų tiesinimas staklėse ir mechaninio apdorojimo paslauga vietoje;

Kranų, gervių, brašpylių, siurblių bei elektros variklių remontas;

Visi darbai kurie buvo atliekami praktikos metu buvo susiję su laivo sraigtu bei vairavimo įranga.Buvo atlikti tokie darbai:

Pirmosiomis praktikos dienomis buvo pravestas saugumo instruktažas už kurį reikėjo pasirašyti, po to gavau visus darbo rūbus, bei spintelę rūbam laikyti.

Per praktiką buvo tokių darbų kuriuos aš kaip praktikantas negalėdavau atlikti, tačiau įdėmiai stebėdavau kaip tokie darbai buvo atliekami įmonės darbuotojų ir tai man padėjo tobulinti teorines žinias.

Pirmosiomis gamyklinės praktikos atlikimo dienomis padėjau demontuoti laivo sraigto mentis. Kai atvykau, jau kelias dienas laivas buvo iškeltas į doką. Laivas buvo ne naujas, 1997 metų ,priklausantis jūrinei kompanijai DFDS SEAWAYS.

Laivo sraigtas buvo kintamo žingsnio.

Uždėjus stebulę ant veleno reikėjo veleną centruoti. Po to naudojant tu tiltinius kranus sraigtas su velenu buvo išgabentas i laivą. Vieną veleną sumontuoti i laivą užtrukdavo visą dieną, visą šitą operaciją aš stebėjau, nes tai yra sudėtinga operaciją ir ją atlikdavo tik patyrę cecho darbuotojai.

  • Laivyba Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 1305 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (1297 žodžiai)
  • Mokykla
  • Kazkodel123
  • Gamyklinės praktikos ataskaita Ab „Vakarų laivų gamykla"
    10 - 2 balsai (-ų)
Gamyklinės praktikos ataskaita Ab „Vakarų laivų gamykla". (2016 m. Balandžio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/gamyklines-praktikos-ataskaita-ab-vakaru-laivu-gamykla.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 21:55
×