Ikimokyklinio ugdymo tikslas ir uždaviniai


Ikimokyklinio ugdymo tikslai. Ikimokyklines pedagogikos uzdaviniai. Ikimokyklinio ugdymo praktikos ataskaita. Ikimokyklinio ugdymo tikslai ir uzdaviniai. Ikimokyklinio ugdymo programos diplominis. Ikimokyklinis ugdymas referatas. Ikimokyklinis ugdymas tikslai. Ikimokyklines pedagogikos referatas. Ikimokyklinis ugdymas refertas. Ikimokyklinio ugdymotikslas.

Ikimokyklinio ugdymo tikslas ir uždaviniai. Ikimokyklinio ugdymo turinys. Priešmokyklinio ugdymo organizavimas. Darželyje naudojama ugdymo programa: „zipio draugai“. Tikslas. Atsižvelgiant į pažangiausias mokslo ir visuomenės raidos tendencijas, kurti sąlygas, padedančias vaikui tenkinti prigimtinius kultūros, taip pat ir etninės, socialinius, pažintinius poreikius.

-  Bendraujant su šeima išugdyti sveiką, dorą, savimi pasitikintį, kūrybingą ir socializacijos pradmenis įsigijusį vaiką, pasirengusį tolesniam sėkmingam ugdimuisi.

- Sukurti saugią, turiningą, kūrybingą aplinką ir kvalifikuotai ugdyti gyvenimui ir tolimesniam mokymuisi reikalingas kompetencijas.

-  Sudaryti palankias sąlygas įvairiapusei vaikų veiklai, padėti jiems atsiskleisti, pajusti bendravimo ir asmeninės kūrybos džiaugsmą, formuoti estetinius jausmus, dvasinį pasaulį, dorovinį išprusimą. 

- Sudaryti palankias ugdymo (si) sąlygas vaikams, turintiems specialiųjų poreikių ir sutelktomis specialiųjų pedagogų komandos jėgomis koreguoti, ugdyti ir padėti jiems adaptuotis tarp sveikųjų, patikėti savo svarba ir verte.

- Skatinti ugdytinių fizinį aktyvumą, saugoti ir stiprinti sveikatą, propaguoti sveiką gyvenseną ir higienos kultūrą.

- Skatinti visų pakopų ugdymo perimamumą ir tęstinumą, glaudžiai bendradarbiaujant pedagogams, įstaigos bendruomenei ir šeimoms.

 Įstaigos pedagogai nuolat dalyvauja respublikos, apskrities ir rajono kvalifikacijos tobulinimo programose, patys rengia seminarus rajono ikimokyklinio ugdymo pedagogams, dalijasi sukaupta pedagogine patirtimi dalyvaudami metodinių darbų parodose rajone ir respublikoje. Aktyviai dalyvauja įstaigoje bei rajone vykdomuose ugdymo projektuose ir renginiuose, bendrauja ir bendradarbiauja su Kulturos namų centru, dalyvauja jų renginiuose, rengia savo ir ugdytinių darbų parodėles, švenčių paminėjimus, koncertus.

  • Microsoft Word 9 KB
  • 2016 m.
  • 5 puslapiai (1127 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ieva
  • Ikimokyklinio ugdymo tikslas ir uždaviniai
    9 - 2 balsai (-ų)
Ikimokyklinio ugdymo tikslas ir uždaviniai. (2012 m. Kovo 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/ikimokyklinio-ugdymo-tikslas-ir-uzdaviniai.html Peržiūrėta 2019 m. Sausio 16 d. 09:45
×