Įmonės x veiklos analizė


X įmonės veiklos analizė. Įvadas. X įmonės pristatymas. X įmonės vizija, misija ir tikslai. X įmonės aplinka. X įmonės valdymas. X įmonės darbo ištekliai. X įmonės kapitalo sandara. X įmonės pagrindinės pajamos ir sąnaudos. X įmonės veiklos rezultatas. Išvados. Literatūros sąrašas.

Temos aktualumas. Rinkos ekonomikos sąlygomis ūkio subjektų finansinė veikla yra dinamiška, rizikinga, todėl kiekviena pelno siekianti įmonė, norinti vystyti pelningą veiklą bei išsilaikyti konkurencinėje rinkoje, priimti optimalius valdymo sprendimus labai didelį dėmesį turi skirti savo gamybos tobulinimui. Įmonės vadovybė turi tiksliai suformuluoti įmonės kokybės siekimo ir gerinimo gaires. Užtikrinant gerą gaminio kokybę, reikia efektyviai vadovauti šiam procesui.

Problema. Kiekviena įmonė, jos darbuotojai turi suprasti, kad kokybiškas darbas, gali duoti gerų rezultatų. Kad įsisamoninti gamybos tobulinimo svarbą, įmonių vadybininkai turi suvokti, jog gamybos tobulinimas yra ir kokybė, o tai reiškia nuolat tenkinti ar viršyti vartotojo reikmes bei reikalavimus. Norint pasiekti tokį atlikimo lygį reikia nuolatinių pastangų: grupinio darbo siekimas, įgaliojimų, darbuotojų įgūdžių ir žinių, organizacijos dalyvavimo visais lygmenimis, nuolatinio tobulinamojo proceso, grupės narių bendravimo, apsisprendimo gerinti gaminio ar paslaugos kokybę ir įsitikinimo, kad visų tų pastangų reikės ilgą laiką.

  • Microsoft Word 43 KB
  • 2013 m.
  • 17 puslapių (3088 žodžiai)
  • Mokykla
  • Diana
  • Įmonės x veiklos analizė
    8 - 1 balsai (-ų)
Įmonės x veiklos analizė. (2013 m. Gegužės 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-x-veiklos-analize.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 07 d. 03:18
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!