Ką lietuviai žino apie ekologiją


Ekologija lietuvoje referatas. Nuomone apie ekologija. Ekologija lietuvoje referatai. Zmoniu poziuris i ekologija. Ekologija ir zmoniu poziuris.

Įvadas. Informacinių šaltinių analizė. Ekologiškų produktų vartojimas. Ekologinis ūkininkavimas. Ekologiškas maistas ir jo reikšmė sveikatai. Kiti ekologiški produktai. Atliekų rūšiavimas. Popierius. Plastikai. Stiklas. Kitos atliekos. Metalai. Pavojingos medžiagos. Žaliosios atliekos. Tyrimo analizė. Išvados. Informacijos šaltinių sąrašas. Priedai.

Tyrimo problema: ar lietuviams rūpi ekologiška gyvensena.

Tyrimo tikslas: ištirti lietuvių požiūrį į ekologiją.

Tyrimo uždaviniai:

•Išanalizuoti ekologišką maistą.

•Ištirti atliekų rūšiavimo problemą.

•Išsiaiškinti žmonių nuomonę apie ekologiją.

Tyrimo objektas: lietuvių požiūris į ekologiją.

Tyrimo metodai: informacijos šaltinių apžvalga ir anketinė apklausa.

Išsiaiškinau ekologiškų maisto produktų gamybą ir suvartojimą bei ekologišką ūkininkavimą, supratau, kad padidėjo maisto kokybės ir saugumo susirūpinimas. Dėl vis jaunesnių žmonių sergamumo retomis ligomis kilo didesnis lietuvių susidomėjimas vartojamu maistu.

Išanalizavusi lietuvių nuomonę apie ekologiją, tapo aišku, kad besidominčių ekologija žmonių skaičius didelis. Atsiranda vis daugiau vertinančių ne konservantais prisotintų maisto produktų, bet natūraliomis sąlygomis užaugintus ekologiškus vaisius, daržoves, namų ūkio sąlygomis pagamintus gaminius.

Tiriant atliekų rūšiavimą, didžiausia problema kyla, kad žmonės nesistengia kruopščiai suskirstyti buitines ir pramonines atliekas. Neišplauti stiklo, plastiko buteliai, metami netinkami popieriai į konteinerius, perdirbimo įmonėse yra atrūšiuojami ir paprasčiausiai išvežami į sąvartyną, kur plastikas, stiklas ir pavojingos medžiagos suirs tik kitame amžiuje. Mano išvados, kad būtina atsakingai rūšiuoti savo atliekas, kad sunaudojant mažiau išteklių ir energijos būtų pagamintos naujos prekės.

  • Microsoft Word 92 KB
  • 2013 m.
  • 23 puslapiai (3863 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kristina
  • Ką lietuviai žino apie ekologiją
    10 - 1 balsai (-ų)
Ką lietuviai žino apie ekologiją. (2012 m. Gruodžio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/ka-lietuviai-zino-apie-ekologija.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 00:30
×