Kalbos kultura. Klaidų taisymas


Sakiniu taisymas internete. Klaidu taisymas online. Klaidu taisymas internete. Rasybos klaidu taisymas internete. Kalbos kulturos klaidu taisymas. Kalbos kultura klaidos. Lietuviu kalbos klaidu taisymas online. Gramatiniu klaidu taisymas online. Lietuvių kalbos gramatikos klaidų taisymas. Klaidu taisymas internetu.

Kalbos kultura. Šiame darbe stengsiuosi panaudoti pagrindines taisykles, bei remtis didžiųjų klaidų sąrašu. Ieškosime sintaksės, gramatikos ir leksikos klaidų internete bei spaudoje. Įvadas. Įvairių klaidų paieška ir jų taisymas. Priedai. Išvados.

Pasaulyje yra apie 000 kalbų. Įvairias kalbas vartoja skirtingas skaičius žmonių. Tarptautiniam bendravimui šiuo metu dažniausiai vartojamos anglų, vokiečių ir prancūzų kalbos. maža garbė svetimom kalbom kalbėti,didi gėda savos gerai nemokėti. (j. Jablonskis).

Ženklas su užrašu mpr ii reiškia, kad vaizduoklis atitinka standarto reikalavimprielinksnio vartojimo klaida. Veiksmo adresatui, šaltiniuidaiktavardžiai, žymintys įrjeigu kalbėti apie darbus seime nuo pradžios, tai į valstybinį lygmenį buvo iškeltas būtent mano inicijuotas prekybos žmonėmis klausimas.

Jeigu kalbėsime apie darbus seime nuo pradžioveiksmažodžio numatyti sangrądaiktavardžiai, žymintys įršiame darbe rastas morfologijos, leksikos ir sintaksės klaidas ištaisėme bei parašėme taisykles, manau, kas nors galėtų tik dažniau ir daugiau paaiškinti kokioje nors televizijos laidoje kaip taisyti dažniausiai daromas klaidas, įvairius kompiuterin

  • Microsoft Word 280 KB
  • 2010 m.
  • 14 puslapių (795 žodžiai)
  • Kolegija
  • Julius
  • Kalbos kultura. Klaidų taisymas
    10 - 1 balsai (-ų)
Kalbos kultura. Klaidų taisymas. (2010 m. Birželio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/kalbos-kultura-klaidu-taisymas.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 28 d. 01:42
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo