Knygos „Mano virtualieji aš Kaip socialiniai tinklai keičia gyvenimą, darbą ir pasaulį” pristatymas



Knygos „Mano virtualieji aš. Kaip socialiniai tinklai keičia gyvenimą, darbą ir pasaulį” pristatymas. Dalis Galia. 11skyrius galios anatomija kaip sutvarkyti reikalus. „Facecrook“. „Antikišenvagių sąjunga“. Socialiniai tinklai. Evoliucija. Galia. Socialinių tinklų galimybės. Išvados.
III dalis Galia11skyrius galios anatomija: kaip sutvarkyti reikalus.
Jungtinėje Karalystėje, Mančesteryje, policija naudoja Facebook kovai su nusikalstamumu. Socialiniai tinklai yra efektyvesnis ir greitesnis kovos su nusikalstamumu įrankis nei tradiciniai įspėjimai apie nusikaltimų pavojų. Kiekvienas turintis mobilųjį įrenginį gali anonimiškai pranešti ar net nufilmuoti nusikaltimus realiuoju laiku.
Kinijoje, Šanchajaus ir Nankino gyventojai naudoja tokias svetaines kaip Google Maps, kad sudarytų „vagių žemėlapius“, kuriuose yra tiksliai pažymėti rajonai, kur daromi gatvės nusikaltimai. Vienas kinų internetinis tinklas, pavadintas „Antikišenvagių sąjunga“, kovodamas su nusikalstamumu naudoja internetinius forumus ir SMS žinutes.
2008 metų gegužę New Scientist pranešė, kad Facebook, Twitter ir Google Maps buvo efektyvesnės nei tradicinės pagalbos tarnybos – kurios dažnai pasikliauja masinėmis žiniasklaidos priemonėmis – reaguodamos į niokojančius Kalifornijos gaisrus ir tragišką Virdžinijos technologijos universiteto šaulio siautėjimą praėjusiais metais.
Amerikos Raudonasis Kryžius dabar naudoja Twitter, kad atnaujintų informaciją apie vietines katastrofas.
- MS PowerPoint 2590 KB
- 2017 m.
- Lietuvių
- 11 puslapių (418 žodžiai)
- Gimnazija
- Austėja
-