Laivų energetinių įrenginių eksplotacijos praktikos ataskaita


Plaukiojimo praktikos ataskaita. Laivu charakteristika. Kazelskas. Laivo reduktorius. Pardavimo siurblys žemsiurbė. Polo kuro siurblys 19 d. Plaukiojima praktika boskalyje. Laivu energetiniu irenginiu eksplotavima kas tai?. Laivo sraigto menciu formos. Penkiu menciu laivo sraigtai.

Įvadas. Laivo propulsinė įranga. Laivo vairavimo įranga. Pagalbiniai laivo mechanizmai. Žemės siurbimo ir iškrovimo įranga. Praktikos metu atlikti darbai. Išvados apie praktika. Studijuojant klaipėdos universiteto jūreivystės institute, baigus ketvirtajį kursą ir įgijus bakalauro laipsnį, studentams yra suteikiama galimybė įtvirtinti studijų metu įgytas žinias praktikos metu. Yra numatyta. Mėnesių plaukiojimo praktika, kurios metu taip pat renkamas plaukiojimo cenzas reikalingas budinčiojo laivų mechaniko pažymėjimui įgyti. Studentai laisvai pasirenka kompanijas, kuriose nori atlikti šią praktiką, sutvirtinti savo žinias, o po to galbūt gerai užsirekomendavus ir grįžti į tą pačią kompanija dirbti ir siekti karjeros. Aš norėdamas pagilinti savo anglų kalbos žinias pasirinkau olandų bendrovę “westminster boskalis”. Kompanija “westminster boskalis”. Laivas žemsiurbė “w. D. Fairway”. Boskalis tai viena didžiausių pasaulyje jūrinės kasybos kompanijų, savo registracijoje turinti net apie 40 žemsiurbių, apie 50 kietą gruntą ardančių žemsiurbių, apie 40 įvairių specialios paskirties laivų, per 100 baržų ir dar apie 300 įvairių mažų aptarnaujančių laivelių iki 150 BRT.

Laivų energetinių įrenginių eksploatacijos specialybės iv kurso ilgosios plaukiojimo praktikos ataskaita.

.

Vadovas: dėst.

T. Kazelskas Yra numatyta Aš norėdamas pagilinti savo anglų kalbos boskalis tai viena didžiausių pasaulyje jūrinės kasybos kompanijų, savo registracijoje turinti net apie 40 žemsiurbių, apie 50 kietą gruntą ardančių žemsiurbių, apie 40 įvairių specialios paskirties laivų, per 100 baržų ir da šis laivas pastatytas 1997 metais, olandijoje velromo laivų statykloje heusdene ir priregistruotas papendrechto uoste.

Po to 2003 metais laivas buvo prailgintas sembawang laivų statykloje, singapūre. Laivo jutas prailgintas beveik metrais, ir 50 metrų prailgintas korpusas tarp krovinio triumų ir, siekiant neprarasti laivo greičio išsaugant tuos pačius eigos variklius, laivapriekyj kadangi laivas pagal savo paskirtį yra skirtas ne tolimajam plaukiojimui, o įtemptam darbui, tad ir laivo įgšį didžiausią tokio tipo laivą pasaulyje varo du pagrindiniai eigos varikliai wartsila 12v46c . Tai 12 cilindrų v- formos keturtakčiai varikliai su turbo pripūtimu ir tarpiniu oro aušinimu. Variklis išvysto 12600 kw galingumą. Kadangi variklis pritaikytas dirbti pagal apkrovos charakteristiką jo nominalūs apsisukimai yra 500 aps/min. Cilindro skersmuo ir stūmoklio eiga – 460/580 mm, vieno cilindro darbinis tūris 96,4 l. Dujų apykaitą cilindre užtikrina po du įsiurbimo ir po du išmetimo vožtuvus. Taip pat kiekvienas cilindras aprūpintas individualiu aukšto slėgio kuro siurbliu bei dviem- pagrindiniu bei pagalbiniu- purkstukais. Variklis gali dirbti tiek le2 stūmokliniai paleidimo kompresoriai lt123 oket su elektros pavara ir avarinis paleidi laivo pagrindinių variklių nominalūs apsisukimai 500 min-1, tokie apsisukimai laivo valenui yra netinkami, todėl yra sumontuoti du renk firmos hsn 1250 tipo cilindriniai įstrižakrumpliai reduktoriai. Jų perdavimo skaičius yra 4,261:1, todėl sraigtui yra perduodama 117,3 min-1 apsisukimai. Laivo veleno įraminis guolis yra sumontuotas reduktoriuje. Reduktorius turi pavarinį tepalo siurblį bei rezervinį siurblį su elektros p pagrindinai varikliai dirba pagal apkrovos charakteristika, todėl laivo greitis reguliuojamas bei eiga reversuojama sraigto žingsnio keitomo mašinos pagalba. Ant laivo sraigto yra gaunama galia 4500 kw, sriagto diametras 5000mm, turi keturias mentes pagamintas iš nial bronzos. Sraigto stebulė yra pritaikyta menčių keitimui po vandeniu.

Mentės pasukimo kampas reguliuojamas hidraulikos pagalba.

  • Microsoft Word 3589 KB
  • 2010 m.
  • 29 puslapiai (2558 žodžiai)
  • Universitetas
  • Jonas
  • Laivų energetinių įrenginių eksplotacijos praktikos ataskaita
    10 - 3 balsai (-ų)
Laivų energetinių įrenginių eksplotacijos praktikos ataskaita. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/laivu-energetiniu-irenginiu-eksplotacijos-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 19 d. 10:59
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo