Lietuvos muzikos festivaliai ir jų vadyba



Turinys. Įvadas. Populiariausi muzikos festivaliai ir jų apžvalga. Muzikos festivalių vadybos elementai. Festivalio organizavimo etapai. Išvados. Literatūra.
ĮVADAS Temos aktualumas. Pramoginės muzikos festivaliai Lietuvoje yra populiariausi. Kiekvieną pavasarį ir vasarą per radiją, televiziją, žurnaluose ir lauko stenduose matome ir girdime reklamas, apie artėjančius pramoginius festivalius. Jų yra begalė, vis naujesnių ir įdomesnių o jaunimas juos dievina. Kas gi yra – festivalis? Tai yra šiandieninės kultūros reiškinys, dirbtinė erdvė, kurioje pagrindinis dėmesys yra skiriamas žmogaus potyriams, kuris moko jeigu ne kultūringo gyvenimo, tai bent vartojimo kultūros, padeda pamatyti žmones kitoje šviesoje ir patirti nepamirštamų ispudžių. Taigi tam, kad festivalis įvyktų, reikia įdėti daug pastangų ir darbo, jis reikalauja nepriekaištingo organizavimo, kuris susideda iš vadybos elementų.
Darbo tikslas. Sužinoti apie Lietuvos pramogines muzikos festivalius ir jų vadyba.
2.POPULIARIAUSI LIETUVOS MUZIKOS FESTIVALIAI IR JŲ APŽVALGA 2016 metų vasarą aplankiau keturis muzikos festivalius, tad drąsiai galiu teigti – festivalis yra nuotykis. Gerai suorganizuotas festivalis nugabena tave į kitą pasaulį, kur gali jaustis savimi, linksmintis, atsipalaiduoti, šokti ir pamiršti visus rūpesčius. Juose nutinka viskas, juose susipažįsta ir įsimyli žmonės, juose keičiamasi informacija ir pažindinamasi su kūryba. Festivalis vyksta nuo dviejų iki keturių dienų, dažniausiai savaitgalį, vasaros metu. Vieta būna toleliau nuo miesto ir žmonių, gražioje vietoje, kartais prie ežero arba miške, bet būna išimčių, kaip pavyzdžiui šią vasarą vykęs vienas didžiausių festivalių Lietuvoje pavadinimu „Summerburst Baltics“ kuris vyko pačiame Vilniaus centre, Vingio parke.
- Microsoft Word 25 KB
- 2018 m.
- Lietuvių
- 9 puslapiai (1242 žodžiai)
- Kolegija
- Ursule
-