Organizacija ir jos aplinka


Vadybos referatas. Organizacija ir jos aplinka. Vidinės aplinkos elementai. Išorinės aplinkos elementai. Aktualios tendencijos. Straipsnių analizė. Kriterijai Mokslinis straipsnis. „ Moterų karjeros ir šeimos dilemos “( Socialogija. Mintis ir veiksmas. Teiginių grindimas. Verslo dienos aprašymas. Vartotojų ir konkurentų analizė. Studentų iniciatyvos analizė Veikla (- os Tikslas Data pasiruošimo ir atlikimo trukmė Vadybos funkcija (- os Atsakingi asmenys Ištekliai. Rašto darbo refleksija. Šaltinių sąrašas.


Tikslai: Pagrindinis savivaldybės tikslas yra aprūpinti socialine gerove gyventojus, užtikrinti gerą ir darnią miesto priežiūrą.

Struktūra: viršiausias struktūros vienetas yra kontrolės ir audito tarnyba, kuri duoda nurodymus tarybai. Iš jos įsakymai keliauja savivaldybės administracijai, kur sprendžiami miesto ir jo gyventojų poreikiai.

Žmonės: Savivaldybėje dirba atsakingi žmonės, pasiruošę priimti iššūkius, tenkinti gyventojų poreikius. Kam nors išėjus iš darbo yra rengiami konkursai laisvosios darbo vietos užėmimui (sudarytas archyvas, kada/kas/kokia darbo vieta užimta)

Tiesioginio poveikio: darbo ištekliai (mažėja darbingumas, daug emigrantų), įstatymai ir valstybės įstaigos (seniūnija privalo paklusti valstybei ir įstatymams, nes tai viešoji įstaiga), specialiųjų interesų grupės, žiniasklaida (geltonoji spauda, nuolat ryškinanti tamsiuosius ir šviesiuosius poelgius).

Netiesioginio poveikio: politinė (darbuotojai nuolat kaltinami korupcija, tačiau oficialiame tinklalapyje įrengta korupcijos prevencijos skiltis, skatinanti mažinti šią nusikalstamą veiklą), teisinė (laikomasi įstatymų), socialinė.

Sprendžiant iš C. Frenkelio elgesio, nereikia verslo stengtis steigti ten, kur populiaru. Reikia ten, kur daugiausia neišnaudotų galymybių, nors ir nežinoma.

Šiai dienai konkurencija pasireiškia per objektų skelbiamus konkursus, kuri valymo įmonė pasiūlys mažiausią kainą. Kadangi išvarytos bendrovės atlieka tas pačias paslaugas, tik Lietuvos gyventojai pasirenka tą, kuri arčiausiai gyvenamosios vietos.

Pasitarimas vyko diena prieš ekskursiją, viskas truko apie 5 min, o vykimas užtruko 20 min, kadangi iškilo nesklandumų.

  • Vadyba Referatai
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • Eglė
  • 8 puslapiai (1306 žodžiai)
  • Vadybos referatai
  • Microsoft Word 576 KB
  • Organizacija ir jos aplinka
    10 - 9 balsai (-ų)
Organizacija ir jos aplinka. (2015 m. Lapkričio 23 d.). http://www.mokslobaze.lt/organizacija-ir-jos-aplinka.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 00:21