Rekreacinės sąlygos ir rekreacinė veikla


Įvadas. Esamų rekreacinių išteklių pritaikymas veiklai, rekreacinių sąlygų apžvalga. Analizuojamame objekte. Vykdomos metų vasarų rekreacinės veiklos klasifikatorius, analizė. Teminių renginių stebėjimas-fiksacija-pristatymas. Rekreacinių sąlygų bei rekreacinės veiklos optimizavimo galimybės. Rekreacinių sąlygų bei rekreacinės veiklos optimizavimo priemonės. Siūloma optimizavimo programa. Rekomenduojami renginiai ir maršrutai. Veiklos plėtros pirmaeilių veiksmų planas. Išvados.

Temos aktualumas – rekreacinio laisvalaikiu vadinamas laisvalaikis, skirtas sveikatai atgauti. Šiandien labai svarbu ir aktualu apie tai kalbėti, kadangi gyvename įtemptą fizinį ir dvasinį gyvenimą. Nuvargus dvasiškai, organizmo pusiausvyrai atstatyti reikalinga aktyvi veikla t.y. pramogos, kurios padeda atsipalaiduoti, pašalinti psichologinę įtampą. Be to pramogos gali padidinti ir vystyti žmonių jėgas, atlikti asmenybės formavimo, estetinę, hedonistinę, edukacinę funkcijas, todėl šia tema yra labai svarbu rašyti ir stengtis ją ištirti.

Temos problema – laisvalaikio organizavimu buvo rūpinamasi ir ankščiau. Tobulinant šią sritį, įdėta daug pastangų, atkliktas nemažas darbas, sukauptas tam tikras patyrimas, - visa tai žinoma ir deramai vertinama. Ir vis dėlto- tai, kas daroma , toli gražu neatitinka dabartinių, išaugusių reikalavimų (Miselis G. Laisvalaikis ir jo struktūra 12psl). Laisvalaikio praleidimo problema yra labai aktuali ir tiesiogiai siejasi su darbo ir gyvenimo realijoms. Turimą materialinę bazę reikia panaudoti tam, kad būtų ugdomas įprotis laisvalaikį praleisti prasmingai, kad žmonės būtų skatinami užsiimti menu, sportine, pramogine ir kt veikla.

Tikslas – išanalizuoti pramoginių renginių organizavimo įmonės „Pram“ rekreacines sąlygas bei rekreacinę veiklą.

Uždaviniai:

1. Surasti išanalizuoti ir klasifikuoti literatūros šaltinius pasirinkta tema;

2. Apžvelgti pramoginės – rekreacinės veiklos reglamentą;

3. Pateikti teminės informacijos analizę ir apibendrinimą;

4. Aprašyti renginių organizavimo metodikas;

5. Apžvelgti Lietuvoje atliktus teminius tyrimus.

  • Turizmas Referatas
  • Microsoft Word 35 KB
  • 2013 m.
  • 16 puslapių (4200 žodžiai)
  • Universitetas
  • Inga
  • Rekreacinės sąlygos ir rekreacinė veikla
    10 - 2 balsai (-ų)
Rekreacinės sąlygos ir rekreacinė veikla. (2013 m. Gruodžio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/rekreacines-salygos-ir-rekreacine-veikla.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 17:07
×