Renginio koncepcijos aprašymas


Renginio koncepcijos aprašymas. Renginio tema ir tipas. Renginio tikslinė grupė. Bendras darbų planas. Atlikti renginio darbai. Idėjos pagrindimas Projekto poveikis tikslinei grupei. Šių rizikų alternatyvos gali būti. Preliminari renginio išlaidų sąmata. Paslauga Kiekis Vieneto kaina Eur. 10  279 Eur.


Sustiprinti tarpusavio santykius tarp darbuotojų ir darbdavio, pažinti kolegas iš kitos pusės, taip pat skatinti atsiriboti nuo darbo aplinkos.

Rizikos vertinimas. Kaip ir visuose rengiamuose projektuose, taip ir mūsų renginyje gali pasitaikyti rizikos. Gali kilti tarp darbuotojų konfliktas, kuris trukdys tolimesniam jų bendravimui darbe, gali neatvykti susirgęs atlikėjas ar darbuotojas, kuris sutrukdytų programos eigą, taip pat maisto ir gėrimų trūkumas, nuomojamos patalpos inventoriaus sugadinimas – tai galima rizika, kuri sukeltų daug sutrikimų mūsų programos eigai, taip pat susidarytų papildomų išlaidų. Ši, mūsų projekto rizika nėra tokia didelė palyginus su kitų projektų rizika, nes mūsų organizuojamas renginys nėra atviras, renkasi tik uždaro rato žmonių grupė. Šių rizikų alternatyvos gali būti: jei neatvyko atlikėjas, galima praplėsti kitų atlikėjų programą, prižiūrėti tvarką, kad nekiltų jokių konfliktų, maistui ir gėrimams atsidėti pinigų jei pritrūktų taip pat už sugadintus daiktus turi atsakyti pats žmogus, kuris sugadino.

Kadangi mūsų renginys nedidelio masto žmonėms, o tik konkrečiai įmonei, tai mūsų reklama apsiribotų kvietimais. Mūsų kvietimai būtų siunčiami likus beveik mėnesiui iki renginio, tai maždaug 2016 m. gruodžio 16 d.

  • Microsoft Word 22 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 4 puslapiai (710 žodžiai)
  • Kolegija
  • Eglė
  • Renginio koncepcijos aprašymas
    10 - 2 balsai (-ų)
Renginio koncepcijos aprašymas . (2017 m. Gegužės 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/renginio-koncepcijos-aprasymas.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 12 d. 06:03
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!