Šaltkalvio praktikos ataskaita


Tekintojo pareiginiai nuostatai. Šaltkalvio pareiginiai nuostatai. Autošaltkalvio pareiginiai nuostatai. Autosaltkalvio irankiai. Mokomosios praktikos ataskaita pjuklas. Verslo planai autosaltkalviai. Saltkalvio pareigybes. Suvirinimo praktikos ataskaita. Saltkalvio nuostatai. Praktikos dienoraštis saltkalvio.

Įvadas. Tekinimas. Tekintojo pareigos prieš pradedant dirbti staklėmis. Tekintojo pareigos baigus darbą staklėmis. Tekinimo staklių konstrukcija. Pjovimo greitis. Pjovimo įrankiai, įtaisai. Sriegimas. Frezavimas. Šaltkalvystė. Šaltkalvystės instrumentai ir jų priedai:. Sriegimas. Kniedijimas. Gręžimas. Sriegio zingsnio nustatymas. Matavimo prietaisai. Mikrometro matavimo būdas. Suvirinimas. Itampos pasiskirstimas suvirinimo lanke. Visi suvirinimo būdai. Dujinis suvirinimas. Kontaktinis suvirinimas. Dujų balionų identifikavimas. Suvirinimo lygintuvai. Literatura.

Įstojau I mechaniku fakulteta 2011 metais ir kaip ir visur prieš baigiant kursa reikia atsiskaityti koki nors darba. Pas mus yra toks dalykas kaip praktika. Mums duoda laiko pamokyntis dirbti su staklėmis , parode dėstytojas kaip elgtis su virinimo aparatu ir dave išbandyti savo jegas tame darbe. Taip pat reikėjo kiekvienam pabandyti atlikti darbus salkalvystes dirbtuvėse. Visa tai reikėjo tam kad padaryti ir priduoti darba PJŪKLA metalui pjauti.Šioje ataskaitoje ir yra aprašyta darbo eiga, saugaus taisykles ir teorija kuri mes turim žinoti darant Pjukla.

  • Mechanika Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 1101 KB
  • 2012 m.
  • 22 puslapiai (2766 žodžiai)
  • Universitetas
  • Mantas
  • Šaltkalvio praktikos ataskaita
    10 - 1 balsai (-ų)
Šaltkalvio praktikos ataskaita. (2012 m. Liepos 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/saltkalvio-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 16:39
×