Statybos praktikos ataskaita



Statybos remonto darbų praktika yra mokymo proceso sudėtinė dalis. Praktikos tikslas – bendrą praktikos vadovavimą vykdo paskirtas kolegijos dėstytojas, kurio kvalifikacija atitinka praktikos profilį. Betarpiškai gamybiniam darbui vadovauja (paskirsto gamybines užduotis, aprūpina medžiagomis, įrankiais) praktinio darbo vadovas.
Praktikos pradžioje praktikos vadovas organizuoja susirinkimą, kuriame dalyvauja studentai, praktikos vadovai, administracijos atstovas, atsakingas už darbų saugą. Studentai supažindinami su praktikos tikslu ir uždaviniais, praktinio darbo organizavimu, darbo rėžimu, aprūpinimu darbo drabužiais, įrankiais, drausmės reikalavimais, ataskaitos ruošimu ir gynimu, praktikos įvertinimu. Prieš prasidedant praktikai kolegijos atstovas, atsakingas už darbų saugą, privalo supažindinti studentus su darbų saugos reikalavimais, o studentai pasirašyti darbų saugos instruktavimo žurnale. Neįvykdžius šių reikalavimų, studentui neleidžiama atlikti gamybinė praktika.
Praktikos vadovas praktikos metu domisi studentų darbu, kontroliuoja lankomumą, konsultuoja studentus ataskaitos rengimo klausimais, vertina praktikos ataskaitą ir pateikia galutinį praktikos įvertinimą.
Praktinio darbo vadovas praktikos metu paskirsto studentams darbus, aprūpina reikalingomis medžiagomis, įrankiais, metodiškai konsultuoja praktinio darbo klausimais, kontroliuoja drausmę ir darbų saugos laikymąsi, vertina praktinį darbą.
Studentas praktikos metu tvarkingai atlieka pavestus darbus pagal darbų atlikimo technologijos ir darbų saugos reikalavimus, paruošia prieš darbą ir sutvarko po darbo darbo vietą ir įrankius, kaupia medžiagą ir sistemingai ruošia praktikos ataskaitą, vykdo visus praktikos vadovo ir praktinio darbo vadovo patraukite baldus į kambario vidurį, viską nukabinkite nuo sienų ir uždenkite. Jeigu galima, nuimkite šviestuvus, o elektros lizdus apdenkite polietileniniais maišeliais. Užklokite grindis. Tada nuvalykite ir paruoškite dažomųjų pavsienoms ir luboms dažyti yra idskiriamosios linijos nubrėžimas dviejų spalvų susidūrimo vietoje vadinamas atskyrimu , pvz. , jeigu sienas norėsite nudažyti viena spalva, lubas-kita. Palaukite, kol lubų dažai išdžius, paskui lygiagrečiai su lubomis, bet ne prie pat jų, prispauskite teptuką prieprieš dažant visą sieną, nudažomi kraštai aplink langus ir duris. Kai visi kraštai bus nudažyti, dažykite visą likusį kambario plotą, šviežiai užtepdami ir kraštus.
Mažu teptuku atsargiai nudažykite rėmui statmenas siauras. 5-5cm pločio juosteles.
- Microsoft Word 25 KB
- 2011 m.
- 13 puslapių (2977 žodžiai)
- Universitetas
- Dainius
-