Situacijos analizė etinės problemos analizė


Lentelių sąrašas. Įvadas. Teorinė dalis. Praktinė dalis. Nagrinėjama situacija. Svarbiausių faktų nustatymas ir reikšmingumo paskirstymas. Situacijos etinių problemų hierarchija. Galimos alternatyvos. Tinkamiausia alternatyva. Kaip parinkta alternatyva įtakos pagrindinius suinteresuotuosius asmenis. Utilitarizmo teorija. Deontologijos teorija. Teisingumo teorija. Išvados. 10lentelių sąrašas.

Vienoje Lietuvos valstybinėje įstaigoje dirba Ernestas B. Ir Vytautas R. Jie yra gydytojai. Vytautas R. gyvena pasiturinčiai, turi nuosavą namą, prabangų automobilį, o Ernestas B. skęsta skolose.

Vieną dieną Ernestas B. užėjęs į Vytauto R. kabinetą pastebėjo kai pacientas Vytautui R. į kišenę įdėjo 50 eurų. Vėliau, tą pačią dieną, Vytautas R. susistabdė Ernestą B. ir paprašė, kad niekam nepasakotų apie tai ką matė šiandien.

Ernestas B. turėtų pranešti viršininkui apie kyšį. Nubaudus Vytautą R. būtų sumažinta korupcija įstaigoje ir būtų pamoka kitiems.

Ernestas B. turėtų nepranešti viršininkui apie kyšį. Taip išlaikytų draugystę ir pasitikėjimą tarp kolegų.

Pati tinkamiausia alternatyva Ernestui B. yra pranešti viršininkui apie kyšį. Taip būtų stabdoma korupcija. Darbuotojai būtų baudžiami imant kyšius, o pacientai įspėjami juos duodami.

  • Microsoft Word 20 KB
  • 2015 m.
  • 10 puslapių (603 žodžiai)
  • Gintaras
  • Situacijos analizė etinės problemos analizė
    10 - 5 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Situacijos analizė etinės problemos analizė. (2015 m. Kovo 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/situacijos-analize-etines-problemos-analize.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 09 d. 11:49
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo