Smulkaus ir vidutinio verslo samprata


Smulkaus ir vidutinio verslo samprata. Įvadas. Smulkaus ir vidutinio verslo samprata. Pagrindinės smulkaus ir vidutinio verslo ekonominės veiklos rušys. Smulkaus ir vidutinio verslo vaidmenys. Finansavimo svarba smulkiam ir vidutiniam verslui. Ekonominės konkurencijos skatinimas. Smulkaus ir vidutinio verslo privalumai, trūkumai. Išvados. Literatūros sąrašas.

Smulkių ir vidutinių įmonių indėlis į bendrą ekonominę sistemą yra unikalus ir įvairiapusis. Smulkios ir vidutinės įmonės sukuria daug naujų darbo vietų, kurių taip reikia augančiai darbo jėgai. Šios įmonės atsakingos už atneštas ir platinamas naujoves. Smulkios ir vidutinės įmonės veikia kaip galingi ekonominiai konkurentai ir kaip kurias verslo funkcijas (paskirstymo bei aprūpinimo) atlieka efektyviau nei didelės kompanijos. Kai kuriose srityse SVV įmonės gali efektyviau pagaminti tas pačias prekes ar paslaugas. Smulkaus ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinime didelis vaidmuo tenka verslo aplinkos kokybei, kur svarbią reikšmę turi tokie elementai kaip: vyriausybės vaidmuo, politinė, teisinė aplinka, mokesčiai, verslo finansavimas. Smulkaus ir vidutinio verslo konkurencingumo didinimą skatina tokios priemonės: mokslinių tyrimų rezultatų diegimas versle, įvairių verslo inovacinių programų įgyvendinimas, aukštos klasifikacijos darbo jėga.

  • Ekonomika Referatas
  • Microsoft Word 62 KB
  • 2013 m.
  • 18 puslapių (3264 žodžiai)
  • Greta
  • Smulkaus ir vidutinio verslo samprata
    10 - 2 balsai (-ų)
Smulkaus ir vidutinio verslo samprata. (2013 m. Gegužės 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/smulkaus-ir-vidutinio-verslo-samprata.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 22:19
×